Nowy Manager sieci franczyzowej Wakacje.pl

Z początkiem listopada do zespołu Enovatis dołączyła Wioletta Zarzycka.  Zarząd spółki powierzył jej funkcję dyrektora sieci marki Wakacje.pl odpowiedzialnego za budowę i rozwój sieci biur partnerskich. To kolejne wzmocnienie nowego projektu Enovatis S.A., który zakłada  stworzenie w ciągu dwóch lat najsilniejszej, najbardziej profesjonalnej i rozpoznawalnej turystycznej sieci franczyzowej w Polsce.

Wioletta Zarzycka jest managerem z wieloletnim doświadczeniem. Swoją zawodową przygodę z branżą rozpoczęła w Nowy Manager sieci franczyzowej Wakacje.pl 11994 roku. Najpierw jako sprzedawca agencyjny, później przez ponad 17 lat w biurze podróży TRIADA. W swojej karierze przeszła całą ścieżkę rozwoju zawodowego od specjalisty ds. sprzedaży ofert turystycznych , przez kierownika POK, kierownika Biura, Dyrektora Sprzedaży Spółki aż do Wiceprezesa Spółki ds. Sprzedaży.

Wypracowane doświadczenia pomogły jej m.in. w zarządzaniu pracą 165-osobowego szeroko rozumianego zespołu Pionu Sprzedaży, w tym także projektów sprzedaży regionalnej w sieci własnej, agencyjnej  i franczyzowej. – Dotychczasowe doświadczenie managerskie Wioletty Zarzyckiej jest dla nas bardzo cenne. Dodatkowo, jej osobowość i kreatywne podejście do pracy pozwala nam wierzyć, że już niedługo branża uzyska pewność, że sieć biur partnerskich marki Wakacje.pl to najciekawsza propozycja rozwoju dla agentów turystycznych w całej Polsce –  skomentowała Iwona Sokołowska, dyrektor pionu sprzedaży w Enovatis S.A.

Wioletta Zarzycka ukończyła Uniwersytet Warszawski na wydziale Geografii i Studiów Regionalnych oraz podyplomowe studia  Zarządzania i Marketingu w Warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Przypomnijmy, że Enovatis S.A. w ciągu 10 miesięcy 2011 roku podpisała 45 umów franczyzowych na prowadzenie punktów obsługi klienta (POK) marki Wakacje.pl. Już teraz w 26 miastach całej Polski funkcjonuje 28 wakacyjnych PKO’ów, a kolejnych 17 jest w końcowej fazie przygotowania do uruchomienia. Do końca roku ma być ich 50, a za dwa lata docelowo 150.

Wioletta Zarzycka zastąpiła na stanowisku Andrzej Studnickiego, który zakończył swoją misję w spółce przed miesiącem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry