Nowy pakiet reklamowy w IDMnet

Opublikowano: 16 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Internetowa sieć reklamowa IDMnet uruchomiła z nastaniem sezonu narciarskiego nowy produkt reklamowy o nazwie NA NARTY. Przygotowana przez IDMnet oferta skierowana jest do firm zainteresowanych promocją swoich produktów i usług wśród osób odwiedzających najpopularniejsze serwisy narciarskie i podróżnicze, takie jak Mojenarty.pl, Wierchy.pl czy Skionline.pl. Składający się z gotowych pakietów produkt zawiera pełną gamę formatów reklamy internetowej. Dodatkowo IDMnet przygotował niestandardową propozycję działań promocyjnych dostępnych tylko na stronach serwisu Skionline.pl

Dobór serwisów w pakiecie NA NARTY oraz pora roku wpływająca na ich wzmożoną oglądalność, zapewniają dotarcie do wyselekcjonowanej i atrakcyjnej dla reklamodawców grupy docelowej. Wg przygotowanego przez IDMnet profilu, użytkownicy tych trzech serwisów to w większości osoby powyżej 25 roku życia (65%), planujące bądź dokonujące zakupów przez Internet, głównie mieszkańcy dużych miast (40%), a ponad połowa posiada wykształcenie wyższe lub średnie.

‚Wszystkie trzy serwisy na których powierzchnie oferujemy to jedne z i najpopularniejszych wortali o tematyce narciarskiej. Przy zasięgu 120 000 unikalnych użytkowników NA NARTY jest jednocześnie produktem bardzo atrakcyjnym cenowo. Myślę, że to niezwykle interesujący produkt dla bardzo szerokiej grupy reklamodawców chcących dotrzeć do tak aktywnej i zarazem atrakcyjnej grupy docelowej.’ – powiedział Maciej Musioł, dyrektor ds. sprzedaży IDMnet.

Najnowsza propozycja IDMnet zawiera wszystkie popularne formy reklamy internetowej, takie jak banner, billboard, interstitial, pop-up, pop-under, formy rozwijane i pływające. Dodatkowo NA NARTY został wzbogacony o niestandardowe rozwiązanie ‚history AD’ mające wpływać na lepsze zapamiętywanie przekazu reklamowego.

Poza pakietem NA NARTY wprowadzono dla Klientów możliwość niestandardowych działań reklamowych i promocji dla ośrodków narciarskich na łamach Skionline.pl. W ofercie można znaleźć między innymi pakiety sponsorskie najpopularniejszych działów serwisu.

http://www.idmnet.pl

Sylwester KozakNowy pakiet reklamowy w IDMnet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.