Nowy serwis dla posiadaczy konsol XBOX od o2.pl

Opublikowano: 17 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Portal o2.pl uruchomił serwis społecznościowy skierowany do wszystkich pasjonatów konsoli firmy Microsoft obu generacji. Podstawą serwisu Xboxer.pl jest dyskusja wokół gier, sprzętu i software’u, a także giełda.

„Xboxer.pl wchodzi w segment słabo zagospodarowany, wyczekujący kompetentnego serwisu społecznościowego. Obsłuży on zarówno posiadaczy konsol, jak również tych, którzy zastanawiają się nad ich zakupem. Serwis ma przyczynić się do przyspieszenia sprzedaży konsol w Polsce, ponieważ odpowie na wszelkie wątpliwości związane z ich kupnem ” – powiedział Michał Brański, członek zarządu o2.pl

xb

Xboxer.pl oparty jest na zasadzie Question&Answer – głównym benefitem dla użytkowników ma być możliwość uzyskania szybkiej odpowiedzi na wszelakie pytania dotyczące Xbox’a. Główne kategorie w których zakładać można nowe tematy to Giełda gier, Giełda sprzętu, Gry, Sprzęt, Pozostałe oraz rozbudowana sekcja Xbox Live. Serwis posiada własną wyszukiwarkę.

„Potencjał rynku oceniamy na 300-500 tysięcy konsol, liczymy też na jego dynamiczny rozwój spowodowany tym, że cena podstawowego sprzętu spadła do poziomu 700 zł.” – podsumował plany związane z Xboxer’em Michał Brański.

Xboxer.pl

Hanna LaskowskaNowy serwis dla posiadaczy konsol XBOX od o2.pl

Podziel się!

O autorze

hania