Nowy serwis Fortis Bank

Fortis Bank zmodernizował serwis internetowy, który zyskał portalowy charakter i wiele nowych funkcjonalności.
Dla wygody użytkowników w nowym serwisie Fortis Banku znalazły się takie narzędzia jak, m.in.: wyszukiwarka, mapa serwisu, a także ścieżka nawigacyjna (breadcrumbs), która ułatwia poruszanie się po serwisie. Na stronie znajduje się także mapa oddziałów wykorzystująca dostarczane przez Google interaktywne rozwiązanie precyzyjnie lokalizujące poszukiwaną placówkę banku. Internauci mogą korzystać również z kanałów RSS, umożliwiających subskrypcję nagłówków informacji za pośrednictwem specjalnych czytników lub najnowszych wersji przeglądarek internetowych.

Na stronie można także zalogować się do systemu bankowości internetowej Pl@net, który również ostatnio został gruntownie zmodernizowany.

Nową sekcją w nowym serwisie korporacyjnym banku jest codziennie aktualizowany Serwis Ekonomiczny redagowany przez głównego ekonomistę Fortis Banku Marcina Mroza. Serwis zawiera aktualne informacje rynków, jak i na bieżąco aktualizowane kursy walut.

Na stronie można wybrać preferowany rozmiar czcionki ułatwiający czytanie informacji, wydrukować wyświetlany tekst, a także, korzystając z mechanizmu rekomendacji strony, polecić ją znajomemu.

Nowy serwis powstał przy współpracy z agencją interaktywną Infinity Group.

www.fortisbank.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top