Nowy serwis Grupy DOM.pl

Grupa DOM.pl, właściciel kilku popularnych portali budowlanych, uruchomił kolejny serwis dla budujących i remontujących – www.Fachowcy.Dom.pl. Głównym celem nowej strony jest ułatwienie klientom kontaktu z firmami wykonawczymi. Serwis, jak i cała grupa DOM.pl, obsługiwany jest przez sieć reklamową BUDOWNICTWOonline.

Podstawowym założeniem nowego serwisu było umożliwienie osobom przystępującym do budowy lub remontu znalezienie fachowej ekipy bez wychodzenia z domu. Prosty formularz pozwala na dodanie swojego zlecenia, określającego maksymalną kwotę, którą klient chce zapłacić, a także optymalny termin realizacji. Dodając opis i zdjęcie, a także wybierając jedną z popularnych kategorii, do której zlecenie należy, użytkownik ma pewność, że skontaktują się z nim tylko ci fachowcy, którzy spełnią określone warunki.

Internetowe aukcje to znany i powszechny sposób na przeprowadzanie wirtualnych transakcji. A w naszym portalu jest to jeszcze prostsze! Bez żadnych opłat, prowizji czy ukrytych kosztów klient  zamieszcza informację o zleceniu i czeka na oferty zainteresowanych wykonawców. I oczywiście sam decyduje, którą wybrać. – mówi Roman Lewicki, Prezes Spółki Dom.pl.

Serwis www.Fachowcy.Dom.pl przeznaczony jest także dla firm budowlanych i remontowych. Po zarejestrowaniu, w jednym miejscu znajdą oferty zleceń z całej Polski, a wielorodność kategorii ułatwi im znalezienie tej pracy, która mieści się w obrębie ich działalności.

Grupa Dom.pl wchodzi w skład portfolio witryn internetowej sieci reklamowej BUDOWNICTWOonline, która zarządzana jest przez dom mediowy Cormedia.

www.Fachowcy.Dom.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry