Nowy serwis w mojeauto.pl – Motofinanse

Opublikowano: 16 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl z początkiem marca uruchomiła odnowiony serwis Motofinanse.

Motofinanse są serwisem informacyjnym z szeroko rozumianego zakresu finansów motoryzacyjnych. Internauta korzystający z serwisu ma możliwość zapoznania się z ofertami firm leasingowych, kredytowych oraz ubezpieczeniowych i wybrania najbardziej korzystnej z jego punktu widzenia. Do dyspozycji ma takie mechanizmy jak kalkulator finansowy, harmonogram spłat czy też możliwość wysłania zapytania ofertowego, które zostanie obsłużone bezpośrednio przez wybraną firmę.

W nowym serwisie użytkownik znajdzie też aktualne informacje finansowe oraz regulacje prawne przydatne dla każdego, kto posiada lub chciałby stać się posiadaczem samochodu. Jednocześnie wraz z uruchomieniem nowego serwisu istnieje możliwość subskrypcji newslettera finansowego. Raz w miesiącu będzie on wysyłany do zainteresowanych internatów i, podobnie jak newsletter mojeauto.pl, będzie zawierał zapowiedzi najciekawszych artykułów z kategorii finanse i prawo Motogazety, miesięczny raport z analizą zainteresowania internautów nowymi samochodami w mojeauto.pl oraz testy zderzeniowe aut wykorzystywanych w działalności gospodarczej.

Nowe Motofinanse zostały stworzone w oparciu o technologię +CMS wykorzystaną także przy tworzeniu pozostałych części platformy mojeauto.pl. Pozwoliło to na ujednolicenie szaty graficznej, która obecnie jest wspólna dla serwisów Aut Nowych, Aut Używanych oraz Motogazety.

http://www.mojeauto.pl

Sylwester KozakNowy serwis w mojeauto.pl – Motofinanse

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.