Nowy telefon dotykowy na pokładzie firmy Samsung

Nowy telefon dotykowy wyróżnia nowoczesny design oraz kompaktowe i ergonomiczne kształty. Charakterystyczna opływowa obudowa sprawia, że urządzenie pewnie i wygodnie leży w dłoni. Samsung C3300 będzie dostępny w Polsce w czarnej wersji kolorystycznej.

Samsung C3300 wyposażono w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2.4”. Dzięki niemu z łatwością można zarządzać wszystkimi funkcjami telefonu, pobierać aplikacje, czy grać w gry Java. Intuicyjność obsługi zapewnia również wygodne menu. Z poziomu ekranu głównego użytkownik zyskuje szybki dostęp do rozszerzonego panelu widgetów w formacie 3×3 – kalendarza, skrótów i wielu innych możliwości. Nowy telefon dotykowy na pokładzie firmy Samsung 1
Nowy telefon dotykowy na pokładzie firmy Samsung 2
Samsung C3300 to telefon wyposażony m.in. w radio, odtwarzacz MP3, dźwięk przestrzenny, podwójny głośnik oraz szereg gier Java, których kolekcję można stale rozwijać dzięki dostępowi do sklepu Samsung Apps. Wydajna bateria ma gwarantować korzystanie z telefonu przez długie godziny, a czytnik kart microSD pozwala rozszerzyć jego pamięć o dodatkowe 8GB. Samsung C3300 będzie sprzedawany w zestawie ze słuchawkami oraz wbudowanym złączem minijack.

Samsung C3300 będzie dostępny na polskim rynku w połowie lipca w sugerowanej cenie detalicznej 359zł.

Specyfikacja i więcej zdjęć: Techcity.pl Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry