Nowy wymiar Oligoo.pl

Serwis aukcyjny Oligoo.pl zmienia swój image. Oprócz nowej szaty graficznej,  wprowadzonych zostało kilka udogodnień. Aukcje nadal jednak dostarczają silnych emocji i pozwalają legalnie rywalizować z innymi. Dzięki nowemu charakterowi, platforma zyskuje coraz większe grono sympatyków.

W czasach kryzysu Polacy nie odwrócili się od kupowania w sieci. W zeszłym roku wartość handlu  w sieci wyniosła 12 miliardów złotych. Według analityków Internetu handel przetrwa nawet największe wahania gospodarki. Do głównych atutów zakupów on-line należą niskie ceny i szeroki asortyment towarów. Nowoczesne serwisy aukcyjne oprócz w/w cech dostarczają także emocjonującą rozrywkę, a przede wszystkim możliwość nabycia atrakcyjnych towarów za kilkukrotnie niższą cenę.

Jak zapewniają twórcy Oligoo.pl – każdy może być zwycięzcą. Wystarczy uważnie obserwować uczestniczących w aukcji graczy i obrać stosowną taktykę. Pomimo konkurencji panującej wśród serwisów aukcyjnych, to właśnie Oligoo.pl najszybciej dostosowuje się do dynamiki rynku.

Wprowadziliśmy wiele udogodnień i zmian w funkcjonowaniu naszego serwisu. Staramy się tak dopasować nasze mechanizmy, aby serwis był jak najbardziej przyjazny dla użytkowników. Zebraliśmy opinie Internautów i wyszliśmy naprzeciw ich prośbom – mówi Piotr Kasprzycki, prezes GTW Media, właściciel Oligoo.pl

Zmieniła się szata graficzna, co znacząco wpłynęło na czytelność serwisu. Zmianom poddano także układ strony. Teraz o wiele łatwiej można dotrzeć do głównych funkcji i znaleźć interesujące sekcje. Łatwiejszy stał się także dostęp do listy przedmiotów i głównego panelu, co umożliwiło kupującym sprawniejsze poruszanie się pomiędzy aukcjami.

Ponadto twórcy Oligoo.pl dołożyli wszelkich starań, aby zasady funkcjonowania serwisu były jak najprostsze i czytelne dla każdego. Uruchomiony został Oligoosymulator, który w przystępniejszy sposób wprowadza w świat licytacji. Funkcja jest zupełnie darmowa i stanowi wprowadzenie dla nowych użytkowników serwisu.

Oligoo.pl planuje także wprowadzenie nowości w zakresie mikropłatności. Obecnie użytkownicy mogą zakupić punkty do grania za pomocą SMS, a już niebawem wykorzystać będzie można nowoczesną technologię QR CODE. Jest to dwuwymiarowy kod matrycowy, zapisujący szereg informacji w postaci obrazka. Obecnie taka technika stosowana jest w wielu firmach kurierskich, dużych sortowniach, czy magazynach i opatrzona jest znakiem jakości ISO/IEC18004. Opcja powinna być wdrożona do końca lipca.

Na zabiegi przeprowadzone przez zespół Oligoo.pl wpływ mieli także sami użytkownicy, którzy bardzo żywo włączyli się w działalność serwisu. W zbadaniu ich upodobań pomocny był blog oraz sondy, które co pewien czas pojawiają się na łamach serwisu.

Oligoo.pl

Wywiad z Piotrem Kasprzyckim, Prezesem GTW Media: e-biznes/WYWIADY

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top