o2.pl ma rzecznika prasowego

Anita Marczułajtis została Rzecznikiem Prasowym portalu internetowego o2.pl.

Anita Marczułajtis ma 27 lat, urodziła się i wychowała w Zakopanem, zimowej stolicy polskich Tatr. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim w instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej. Dyplom z zakresu PR uzyskała w podyplomowym studium PR przy Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW i Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. W latach 1999-2001 pracowała jako redaktor naczelny magazynu Deska Snowboarding. Nieprzerwanie od 7 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku medialnego swojej siostry, snowboardzistki Jagny Kolasińskiej-Marczułajtis. Anita jest miedzy innymi Akademicką Wicemistrzynią Polski w narciarstwie alpejskim oraz Mistrzynią Polski Amatorów w snowboardzie.

W o2.pl Anita Marczułajtis będzie odpowiedzialna za za strategię Public Relations, dbając o wizerunek portalu i związanych z nim produktów.

„Anita kojarzona jest głównie ze snowboardem, sportem ludzi młodych, aktywnych, dla których internet jest głównym źródłem rozrywki i narzędziem pracy. Chcieliśmy, żeby właśine taka osoba była naszym ambasadorem w kontaktach z mediami” podkreśla Jacek Świderski, członek zarządu o2.pl.

http://www.o2.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top