Oferty motoryzacyjne Sprzedajemy.pl na WP.PL

Opublikowano: 18 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wirtualna Polska we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępniła swoim użytkownikom sekcję ogłoszeń motoryzacyjnych. 

To kolejny etap rozwoju serwisu Sprzedajemy.pl, który w ubiegłym roku nawiązał podobną współpracę z portalami Dziennik.pl i dlaStudenta.pl. Od teraz użytkownicy WP.PL będą mogli korzystać z sekcji motoryzacyjnej dostępnej pod adresem ogloszenia.wp.pl/motoryzacja.

wp motoryzacja

Integracja z jednym z największych portali internetowych to kolejne wyzwanie, które pomóc ma trafić do nowych odbiorców zainteresowanych sprzedażą lub kupnem używanych samochodów, motocykli oraz części. Pozyskanie takiego partnera jak WP.PL, stwarza naszym użytkownikom dodatkowy kanał dotarcia do nowych kupujących – przekonuje Magdalena Grześlak ze Sprzedajemy.pl.

Dawid ZarazińskiOferty motoryzacyjne Sprzedajemy.pl na WP.PL

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.