Oficjalny hymn Euro2008 w WP

Oficjalnym hymnem Euro 2008 jest „Can You Hear Me”, wykonywany przez Enrique Iglesiasa. Już teraz można go znaleźć w Strefie MP3 Wirtualnej Polski.
Strefa MP3 Wirtualnej Polski prezentuje kolejny hit. Po najnowszej płycie Ushera przyszedł czas na hymn Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. „Can You Hear Me”, wykonywany przez Enrique Iglesiasa, został z końcem maja ogłoszony oficjalnym hymnem Euro2008. Utwór zostanie odśpiewany przez artystę na żywo 29 czerwca, podczas finału mistrzostw w Wiedniu. Już teraz można go zaś posłuchać w Strefie MP3 Wirtualnej Polski.

Argumentując wybór, dyrektor promocji UEFA Philippe Margraff powiedział, że Enrique wydawał się oczywistym i najlepiej pasującym kandydatem. „Jest międzynarodową gwiazdą i ma europejskie korzenie. Natomiast 'Can You Hear Me’ na pewno pomoże jeszcze bardziej podgrzać atmosferę i stworzyć nastrój dobrej zabawy.” Sam Iglesias nie krył emocji: „Naprawdę się cieszę, że mogę w jakiś sposób wspomóc ten wielki piłkarski festiwal w Austrii i Szwajcarii. Możliwość wystąpienia podczas finału to dla mnie ogromny zaszczyt.”

Oficjalny hymn Euro trafił właśnie do stacji radiowych. Utwór trwa 3:44 i został napisany przez Steve’a Morale, Frankie’go Storma oraz samego wykonawcę, Enrique Iglesiasa. Produkcją zajęli się Big Ben Diehl, oraz Carlos Pacuar. Universal Music i Strefa MP3 Wirtualnej Polski dają możliwość posłuchania utwory w Internecie.

Przypomnijmy, oficjalnym polskim hymnem Euro2008 jest nowa wersja utworu „Futbol” wykonywanego kiedyś przez Marylę Rodowicz. Aktualna wersja, wyprodukowana przez Andrzeja Smolika, a wyśpiewana przez wiodące gwiazdy polskiej sceny muzycznej, także znalazła się na stronach Strefy MP3.

www.mp3.wp.pl/p/informacje/njus/271107.html

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry