Ogłoszenia rekrutacyjne Agory w portalu Nowoczesna Firma

W ramach partnerstwa z Nowoczesną Firmą ogłoszenia z serwisów GazetaPraca.pl, Jobspot.pl, Pracawsprzedazy.pl oraz Pracownicy.it są od listopada dostępne w specjalnej sekcji „Praca” na www.nf.pl.

Nowoczesna Firma – www.nf.pl – jest jednym z największych portali biznesowych w Polsce. Miesięcznie odwiedza go ponad 800 tys. użytkowników, którzy generują przeszło 3.4 mln odsłon.

Do tej pory GazetaPraca.pl nawiązała współpracę z serwisami IDG.pl (www.praca.idg.pl), Mediarun.pl (www.kariera.mediarun.pl) i Money.pl (www.praca.money.pl) oraz Wszystkoohandlu.pl. Jobspot.pl związał się z Bankier.pl (www.praca.bankier.pl) oraz GoldenLine.pl. Partnerem Pracawsprzedazy.pl jest Poradnikhandlowca.com.pl (www.praca.poradnikhandlowca.com.pl) oraz Wszystkoohandlu.pl, a  serwis Pracownicy.it współpracuje z Magazynyinternetowe.pl (http://www.praca.magazynyinternetowe.pl/) i IDG.pl.

www.nf.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry