Okazje.info prezentuje oceny sklepów z Opineo

Opublikowano: 5 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Na stronach Okazje.info pojawiły się pochodzące z serwisu Opineo statystyki opinii o sklepach. Użytkownicy jednej z wiodących polskich porównywarek mogą teraz nie tylko porównać wybrane oferty, ale też dowiedzieć się, jakie oceny zbiera dany sklep na największym, niezależnym serwisie opinii.

Na integracji obu podmiotów zyskają  przede wszystkim użytkownicy. – Statystyki Opineo to wartościowe uzupełnienie informacji o sklepie, które ułatwi klientom podejmowanie decyzji. Chcemy zapewnić im kompleksową wiedzę i maksimum bezpieczeństwa i jesteśmy otwarci na wszelką współpracę, która to gwarantuje – mówi Milena Bakalarz, PR & Martketing Assistant Okazje.info.

Dla Opineo współpraca z Okazje.info to kolejny etap integracji z porównywarkami cen. – Okazje.info należące do czwórki największych porównywarek w znaczny sposób uzupełniło misję Opineo o propagowaniu bezpiecznych i komfortowych zakupów w sieci. Cieszymy się, że od dziś ponad 200 tys skumulowanych w Opineo opinii o sklepach i jakości ich usług będzie służyć Klientom Okazje.info – mówi Paweł Kucharzak, Dyrektor Zarządzający Opineo.pl

Skorzystają na tym także sklepy internetowe zintegrowane z obydwoma serwisami. Prezentowane w porównywarce cen statystyki pomogą  im w budowaniu zaufania klientów.

Hanna LaskowskaOkazje.info prezentuje oceny sklepów z Opineo

Podziel się!

O autorze

hania