Olimpiada Londyn 2012 na Facebooku

Facebook uruchomił stronę dedykowaną igrzyskom olimpijskim w Londynie. Dzięki niej będzie można śledzić m.in. informacje dotyczące imprezy oraz zawodników uczestniczących w olimpiadzie.

Strona, dzięki której użytkownicy Facebooka będą mogli uzupełniać informacje o olimpiadzie, jest podzielona na trzy sekcje:

  • Sportowcy;
  • Zespoły;
  • Sport.
Olimpiada Londyn 2012 na Facebooku 1

Dział Sportowcy to zebrane w jednym miejscu profile sportowców biorących udział w zmaganiach na arenach olimpiady w Londynie.

Zespoły to strony komitetów olimpijskich poszczególnych państw. Dzięki tej sekcji można przygladać się wszelkim informacjom dotyczącym reprezentantów danego kraju.

Dla osób interesujących się wybranymi dyscyplinami sportowymi stworzona została sekcja Sport, gdzie można przyjrzeć się bliżej informacjom na temat takich dyscyplin jak piłka ręczna, koszykówka, boks czy mniej znanych jak badminton, łucznictwo albo triathlon.

Niestety brak jest aktualnie na “olimpijskiej” stronie Facebooka polskich akcentów.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry