Olimpiada na żywo na stronach Dziennik.pl

Dziennik.pl uruchomił specjalną sekcję “Olimpiada”. Dzięki niej użytkownicy będą mogli niemal na żywo śledzić najważniejsze wydarzenia tegorocznych XXIX Letnich Igrzysk w Pekinie.
Główna część sekcji olimpiada.dziennik.pl poświęcona jest udziałowi Polaków w sportowych zmaganiach w Pekinie. Konkurencje z udziałem naszych rodaków i najważniejsze wydarzenia igrzysk dziennikarze dziennika.pl będą relacjonować na bieżąco – minuta po minucie.

“Stawiamy na szybkość – jak w sporcie. Zależy nam na tym, żeby z każdą ważną informacją błyskawicznie dotrzeć do czytelników. Bez względu na porę. Cały sztab dziennikarzy, którzy będą relacjonowali olimpijskie zmagania, daje gwarancję, że żadne ważne wydarzenia nie ujdą uwadze naszych czytelników” – mówi redaktor naczelny dziennika.pl Piotr Bugajski.

Olimpiada na żywo na stronach Dziennik.pl 1

Przejrzysta budowa serwisu pozwala jednocześnie na szybkie znalezienie informacji dotyczących wszystkich najważniejszych olimpijskich konkurencji, najnowszych wyników i sportowych rekordów, które padną w Pekinie.

Uzupełnieniem sekcji olimpiada.dziennik.pl jest bogaty serwis fotograficzny i materiały filmowe. “Staramy się wykorzystać wszystkie multimedialne atuty Internetu. Dzięki pracy korespondentów naszego wydawnictwa w Pekinie redakcja dziennika.pl będzie też błyskawicznie publikować zdjęcia z najważniejszych wydarzeń sportowych – zwłaszcza tych z udziałem Polaków” – zapewnia Ewa Bańbuła, internet marketing manager Axel Springer Polska.

www.olimpiada.dziennik.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry