One-2-One Mobile Ideas GmbH

Opublikowano: 7 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rozszerzenia działalności na rynku zagranicznym, One-2-One utworzyło spółkę zależną w Niemczech pod marką One-2-One Mobile Ideas GmbH. Polska firma objęła w niej 64% udziałów. Pozostałymi udziałowcami są inwestorzy niemieccy, którzy wcześniej uczestniczyli w rozwoju projektu. Prezesem Zarządu spółki niemieckiej z ramienia One-2-One został Piotr Długiewicz, a jej dyrektorem zarządzającym Filiz Gövercin.

One-2-One, jako jedna z pierwszych polskich firm, specjalizujących się w usługach mobilnych zaoferowała swoje narzędzia na rynkach zagranicznych. Strategicznym kierunkiem rozwoju działalności firmy określone zostały Niemcy. Rozwiązania One-2-One wykorzystuje już 5 niemieckich rozgłośni radiowych.

Obecne plany rozwojowe dotyczące One-2-One w Niemczech są znacząco szersze niż w początkowym okresie współpracy operacyjnej z CreateK Consulting. Obejmują nie tylko koncentrację na rynku radiowym, lecz także wdrażanie innych zaawansowanych produktów i usług na rynku niemieckojęzycznym.

‚Uważamy, że stała obecność na konkurencyjnym rynku zagranicznym będzie miała pozytywny wpływ na naszą działalność w Polsce, gdyż obserwacje i doświadczenia wyniesione z zachodniej Europy zaowocują też nowymi rozwiązaniami na rynku lokalnym’ – powiedział Tomasz Długiewicz, prezes spółki One-2-One.

http://www.one-2-one.pl/

Sylwester KozakOne-2-One Mobile Ideas GmbH

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.