One-2-One wchodzi na rynek niemiecki

Firma One-2-One, wiodący polski dostawca usług dodanych w telefonii komórkowej, rozpoczyna działalność operacyjną w Niemczech. Największa berlińska stacja radiowa – R.S.2 Radio została pierwszym zagranicznym klientem firmy. R.S.2 Radio wykorzysta system Radio One X 2.0- narzędzie stworzone przez One-2-One, służące do komunikacji mobilnej stacji radiowych ze słuchaczami. Premierowa akcja SMSowa rozpoczęła się 1 czerwca.

W tym celu One-2-One we współpracy z niemiecką firmą konsultingową Ceratek przygotowała niemieckojęzyczną mutację platformy Radio One X 2.0 – rozwiązania, które do komunikacji SMSowej ze swoimi słuchaczami stosuje większość rozgłośni radiowych w Polsce.

„Ze względu na ogromną konkurencyjność rynku niemieckiego, przygotowania do uruchomienia projektu od wczesnych badań i analiz do uruchomienia produktu trwały ponad rok” – twierdzi Piotr Długiewicz, prezes rady nadzorczej One-2-One, bezpośrednio nadzorujący projekty międzynarodowe firmy. „Okazało się jednak, że nasze produkty i usługi mają w wielu aspektach przewagę nad rozwiązaniami niemieckimi, gdyż są oparte na bardzo nowoczesnym, wręcz innowacyjnym podejściu do relacji między mediami a ich odbiorcami”- dodaje Piotr Długiewicz.

Dowodem potwierdzającym tę tezę jest fakt, że pierwszą stacją radiową, która skorzysta z platformy One-2-One jest radio R.S.2, największa rozgłośnia w Berlinie i Brandenburgii. Niemcy powszechnie uważane są za jeden z najbardziej konkurencyjnych rynków radiowych w Europie. W ramach pierwszego wspólnego projektu SMSowego z R.S.2, na niemieckich słuchaczy czeka wyjątkowa nagroda: zatankowany samolot wraz z załogą, gotowy do dwugodzinnego lotu w dowolnym kierunku z Berlina. Zwycięzca będzie mógł zaprosić na pokład rodzinę i przyjaciół.

http://www.one-2-one.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top