One-2-One z Marquard Media Polska

One-2-One podpisał nowe porozumienie z Marquard Media Polska oraz zapowiada nową strategię.
One-2-One S.A. podpisał porozumienie z Marquard Media Polska dotyczące stworzenia kompleksowego serwisu usług interaktywnych, pod marką „CKM.pl”. To pierwszy projekt w nowym obszarze biznesowym dla Grupy One-2-One, który realizuje cel poszerzania kompetencji i wzrostu kompleksowości usług.

Współpraca z MMP dotyczy działań związanych z przygotowaniem strony internetowej, jej utrzymaniem, zapewnieniem interaktywnej komunikacji z użytkownikami serwisu oraz jej dalszy rozwój.

Nowatorski model biznesowym zakłada całkowicie partnerskie relacje, gdzie One-2-One i Marquard Media Polska ponoszą wspólnie koszty i ryzyko, ale jednocześnie w ustalonych proporcjach dzielą się zyskami. Dodatkowo w założeniu CKM.pl jest pierwszym tego typu projektem i w wypadku realizacji przez strony założonych celów biznesowych, planowana jest analogiczna współpraca miedzy O-2-O a MMP również w przypadku innych tytułów Wydawnictwa.

– CKM jest liderem wśród czasopism adresowanych dla mężczyzn, chcemy też stworzyć interaktywny wortal, który nie będzie tylko uzupełnieniem wersji drukowanej, ale przede wszystkim nową jakością w odbiorze materiałów – powiedział Tomasz Zięba, prezes Marquard Media Polska.

Umowa z MMP oraz wcześniejsza z Eurozet są efektem nowej strategii Spółki zakładającej dywersyfikację usług. Spółka realizować będzie projekty obejmujące nie tylko mobile, ale tworzące synergię marketingową pomiędzy różnymi mediami: internetem, radiem, prasą drukowaną i telewizją.

www.one-2-one.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry