Onet.pl wprowadza autoryzację płatności poprzez eCard

Opublikowano: 6 czerwca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W trosce o zapewnienie większego wyboru swoim użytkownikom Onet.pl rozszerza ofertę płatności on-line dostępnych dla internautów decydujących się na zakupy w portalu. Od 5 czerwca 2002 karty płatnicze w portalu Onet.pl wydane w ramach systemów Visa i Europay/MasterCard będą autoryzowane oraz rozliczane poprzez system firmy eCard S.A.

System bezpiecznej autoryzacji kart eCard został wprowadzony w Onet.pl ze względu na bardzo wysoką jakość świadczonej usługi i niezawodność działania, a także dużą popularność jaką cieszy się wśród internautów. Z systemu eCard można korzystać m.in. przy zakupie biletów w portalu. Onet.pl umożliwi swoim klientom również wybór dotychczasowych metod płatności.

„Współpraca z Onet.pl ma dla nas charakter strategiczny. Oprócz autoryzacji kart mamy zamiar prowadzić wspólne działania zmierzające do popularyzacji tej formy płatności w internecie” – powiedział Allan J. Wodzyński, Prezes Zarządu eCard.

http://www.ecard.pl
http://www.onet.pl

Sylwester KozakOnet.pl wprowadza autoryzację płatności poprzez eCard

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.