OnetAukcje w wersji Lajt

Dzięki współpracy portalu Onet.pl i serwisu aukcyjnego Allegro.pl, zawartość największego polskiego serwisu aukcyjnego jest teraz dostępna w telefonach komórkowych. Aukcje.lajt.pl to nieograniczony dostęp do najważniejszych funkcji serwisu z każdego, dogodnego dla użytkownika miejsca.
Aukcje Lajt to wygodny i łatwy w obsłudze serwis dostępny w niemal wszystkich dostępnych na rynku modelach telefonów komórkowych. Za pośrednictwem telefonu komórkowego użytkownicy mogą teraz przeglądać oferty, porównywać ceny,  licytować i kupować wystawione przedmioty. W serwisie Aukcje Lajt można także przeczytać komentarze na temat sprzedającego, zobaczyć inne wystawione przez niego przedmioty oraz zadać mu pytanie.

Dzięki współpracy z Allegro nasi użytkownicy nie muszą czekać przy komputerze na zakończenie obserwowanej licytacji. Bez względu na to gdzie się znajdują, mogą szybko i łatwo dokonać zakupów za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego  – mówi Szymon Przewłocki, Product Manager OnetLajt.

Dostępne w Allegro przedmioty, w serwisie Aukcje Lajt prezentowane są w formie opisu ze zdjęciem wraz z informacjami o sprzedającym. To doskonałe narzędzie także do tego, aby sprawdzić cenę przedmiotu będąc na przykład w sklepie.

Aukcje Allegro to jeden z najpopularniejszych serwisów polskiego Internetu. Serwis niemal od początku był dostępny w portalu Onet.pl jako „Onet.pl Aukcje”. Aukcje Lajt to kolejny serwis mobilny na platformie OnetLajt, która obecnie skupia już ponad 20 tematycznych serwisów.

www.aukcje.lajt.pl

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry