OnetAukcje w wersji Lajt

Dzięki współpracy portalu Onet.pl i serwisu aukcyjnego Allegro.pl, zawartość największego polskiego serwisu aukcyjnego jest teraz dostępna w telefonach komórkowych. Aukcje.lajt.pl to nieograniczony dostęp do najważniejszych funkcji serwisu z każdego, dogodnego dla użytkownika miejsca.
Aukcje Lajt to wygodny i łatwy w obsłudze serwis dostępny w niemal wszystkich dostępnych na rynku modelach telefonów komórkowych. Za pośrednictwem telefonu komórkowego użytkownicy mogą teraz przeglądać oferty, porównywać ceny,  licytować i kupować wystawione przedmioty. W serwisie Aukcje Lajt można także przeczytać komentarze na temat sprzedającego, zobaczyć inne wystawione przez niego przedmioty oraz zadać mu pytanie.

Dzięki współpracy z Allegro nasi użytkownicy nie muszą czekać przy komputerze na zakończenie obserwowanej licytacji. Bez względu na to gdzie się znajdują, mogą szybko i łatwo dokonać zakupów za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego  – mówi Szymon Przewłocki, Product Manager OnetLajt.

Dostępne w Allegro przedmioty, w serwisie Aukcje Lajt prezentowane są w formie opisu ze zdjęciem wraz z informacjami o sprzedającym. To doskonałe narzędzie także do tego, aby sprawdzić cenę przedmiotu będąc na przykład w sklepie.

Aukcje Allegro to jeden z najpopularniejszych serwisów polskiego Internetu. Serwis niemal od początku był dostępny w portalu Onet.pl jako „Onet.pl Aukcje”. Aukcje Lajt to kolejny serwis mobilny na platformie OnetLajt, która obecnie skupia już ponad 20 tematycznych serwisów.

www.aukcje.lajt.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top