OPENKontakt.com już w 51 portalach

Opublikowano: 17 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Już w 51 portalach dostępna jest największa w Polsce Giełda Ofert B2B. Oprócz macierzystego portalu OPENKontakt.com jest dostępna w 50 portalach biznesowych i miejskich. Dzięki temu oferty zamieszczane na giełdzie w jednym z nich są automatycznie dostępne na pozostałych. To największa tego typu sieć portali w Polsce.

Każda oferta zamieszczona na www.OPENKontakt.com dzięki sieci współpracujących portali jest rozsyłana pocztą elektroniczną do wielu potencjalnych kontrahentów w Polsce, krajach byłego ZSRR i na świecie. Czas, który musielibyśmy poświęcić na zamieszczenie jednej oferty w kilkudziesięciu portalach jest ograniczony do minimum. Podobnie, jeśli chodzi o koszty – są maksymalnie zredukowane (oferta zamieszczona na giełdzie w jednym z portali automatycznie jest dostępna na pozostałych). Właśnie dlatego coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z usług Największej w Polsce Giełdy Ofert B2B. Aktualnie finalizowane są umowy nt. współpracy z największą giełdą ofert w Rosji, na Litwie, Ukrainie, Łotwie, Białorusi, portalami biznesowymi w USA i kilkoma mniejszymi giełdami ofert z Polski.

Z Giełdy Ofert B2B w 2002 r. skorzystało około 5.000.000 firm (dla porównania – w 2001 roku – 2.000.000).

http://www.openkontakt.com

Sylwester KozakOPENKontakt.com już w 51 portalach

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.