Oprogramowanie ComArch-CDN w Strefa.pl

Opublikowano: 26 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Firmy COMARCH-CDN i INTERIA.PL poinformowały o podjęciu wspólnych działań sprzedażowych w zakresie oprogramowania CDN OPT!MA.

W obrębie Strefa.pl – internetowej platformy usługowej przeznaczonej dla małych i średnich przedsiębiorstw – został uruchomiony serwis poświęcony oprogramowaniu CDN OPT!MA. W serwisie dostępne są informacje na temat: funkcjonalności systemu CDN OPT!MA, pakietów
CDN OPT!MA START, CDN OPT!MA Doradca Podatkowy, aktualnych promocji oraz informacja o pełnej ofercie COMARCH-CDN. Użytkownicy portalu INTERIA.PL mają możliwość zobaczyć jak działa system wchodząc na wersję demonstracyjną udostępnioną w modelu ASP (Application Service Provision) albo zamówić wersje demonstracyjną. W ramach podjętej współpracy uruchomiony został również sklep internetowy, w którym klienci Strefa.pl będą mogli zamówić pakiety CDN OPT!MA START.

„Współpraca z firmą INTERIA.PL daje nam możliwość poszerzenia kanału sprzedaży i promocji najprostszych pakietów systemu CDN OPT!MA” – powiedział Zbigniew Rymarczyk, prezes CDN S.A. Grupa COMARCH. „W Strefa.pl Klient dowie się wszystkiego o systemie CDN OPT!MA. Może pracować na wersji demonstracyjnej on-line, zamówić wersję demonstracyjną na CD-rom, która zostanie mu przesłana wraz z pełną informacja o systemie. Jeżeli zdecyduje się na zakup może zamówić pełną wersję w przygotowanym Sklepie. COMARCH-CDN zapewni Klientowi wsparcie techniczne – do jego dyspozycji jest ogólnopolska sieć Autoryzowanych Przedstawicieli, którrzy na życzenie Klienta oferuje usługi serwisowo – wdrożeniowe” – dodał Zbigniew Rymarczyk.

„Strefa.pl prowadzona przez portal INTERIA.PL ze względu na swój charakter platformy usług dla małych i średnich przedsiębiorstw koncentruje najistotniejsze narzędzia do prowadzenia firmy, dostępne on-line. Do szerokiego spektrum usług dostępnych w serwisie doszła kolejna – rachunkowość on-line. Tę ostatnią usługę Strefa.pl, oprogramowanie księgowe w modelu ASP dostarcza czołowy producent tego typu oprogramowania, firma COMARCH CDN” – powiedział Jacek Pasławski, Członek Zarządu INTERIA.PL.

http://www.strefa.pl

Sylwester KozakOprogramowanie ComArch-CDN w Strefa.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.