Oprogramowanie sklepu internetowego Comarch z powiadomieniami SMS

Opublikowano: 14 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Właściciele sklepów internetowych korzystający z rozwiązania Comarch ERP e-Sklep będą mogli wysyłać SMS-y do swoich klientów.

serwersmsPlatforma SerwerSMS.pl do masowej wysyłki SMS-ów została zintegrowana z oprogramowaniem sklepu internetowego Comarch ERP e-Sklep 6.7. Dzięki wdrożeniu e-sklepy korzystające z oprogramowania będą mogły wysyłać do klientów krótkie wiadomości tekstowe z informacją o przebiegu zamówienia.

SMS-y są sprzedawane jako dodatek do oprogramowania Comarch ERP e-Sklep w formie pakietów po 300 sztuk.

Każdy użytkownik sklepu internetowego, który wykorzystuje nasze oprogramowanie może samodzielnie zdecydować kiedy wysłać powiadomienia do swoich klientów, jaka będzie treść wiadomości oraz nadawca – powiedział Paweł Regiec, dyrektor sprzedaży iComarch24.

Dawid ZarazińskiOprogramowanie sklepu internetowego Comarch z powiadomieniami SMS

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.