ORBA partnerem technologicznym PayU dla platformy Magento 2

Firma ORBA, specjalizująca się we wdrożeniach eCommerce na platformie Magento, została oficjalnym partnerem PayU. Przedstawiciele obu firm zapowiadają na najbliższe lata strategiczną współpracę przy tworzeniu narzędzi na potrzeby sklepów działających na platformie Magento oraz Magento 2. 

W listopadzie ubiegłego roku na rynku pojawiła się dużo bardziej zaawansowana technologicznie nowa wersja – Magento 2. Stworzony przez ORBA moduł integrujący płatności elektroniczne PayU na potrzeby nowej wersji platformy Magento, okazało się bardzo wyczekiwanym ułatwieniem dla e-sklepów. Moduł ORBA | PayU Magento 2 jest jednym z pierwszych opublikowanych dodatków tego typu i stanowi oficjalne rozwiązanie dedykowane dla klientów PayU.

Dodatek udostępnia szeroki wachlarz funkcji – poza standardową integracją pozwala m.in. na ponawianie nieudanych płatności czy automatyczny zwrot środków do klienta po wystawieniu faktury korygującej w sklepie.

orbaMagento może stać się dominującą technologią w najbliższej przyszłości światowego e-commerce. Już w tej chwili ponad 13 proc. sklepów internetowych na świecie działa na silniku Magento. Cieszymy się, że nasze wdrożenia i nowe rozwiązania dla tej platformy zyskują uznanie i popularność w polskim e-handlu. Biorąc pod uwagę pozycję PayU na tym rynku, nasza współpraca ma dla nas strategiczne znaczenie – powiedział Roman Baluta, Prezes Zarządu ORBA

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry