OS3 multimedia obsługuje markę kosmetyczną BODY BASICS

Opublikowano: 19 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W wyniku wygranego przetargu, agencja interaktywna OS3 multimedia będzie kreowała wizerunek BODY BASICS w Internecie. Pierwszą wspólną realizacją jest uruchomiona właśnie witryna bodybasics.pl. W przyszłości firmy planują rozszerzenie działań o nowe realizacje w Internecie.

BODY BASICS to brytyjska marka kosmetyków pielęgnacyjnych, relaksacyjnych i akcesoriów kosmetycznych. Na terenie Europy Wschodniej działa obecnie 19 sklepów firmowych BODY BASICS.

Serwis bodybasics.pl skierowany jest zarówno do obecnych i potencjalnych klientów, jak i osób zainteresowanych otwarciem salonu sprzedażowego Body Basics na zasadzie franchisingu. Poza informacjami o firmie, serwis ma charakter ekspercko-wizerunkowy łącząc prezentację oferty z poradami związanymi z pielęgnacją ciała. Szata graficzna strony jest spójna z wystrojem sklepów.

„Poprzez serwis chcemy pokazać naszym klientom, jak z wykorzystaniem poszczególnych serii kosmetyków BODY BASICS można zachować piękno i dobrą energię każdego dnia. Strona www to dla nas coś więcej, niż tylko internetowa wizytówka i zaproszenie do odwiedzenia sklepu. To, co na niej pokazujemy to porady i wiedza, a w przyszłości także rozrywka i możliwość zakupów on-line” – powiedziała Inga Gołasiewicz – Marketing Adviser BODY BASICS.

„Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet i realizując jednocześnie założenia firmy BODY BASICS stworzyliśmy serwis przyjazny jego użytkownikom, bogaty w informacje, a jednocześnie niezwykle świeży, przejrzysty i nowoczesny. Kolorystyka serwisu to bezpośrednie nawiązanie do barw lata – ciepłych, żywych i energetycznych. Elementem uatrakcyjniającym stronę jest również zastosowanie rzadko spotykanej, pełnoekranowej prezentacji serwisu wykonanego w technologii flash.” – powiedział Marcin Maj Client Service Director OS3 multimedia.

Agencja OS3 multimedia nie jest jedyną firmą z grupy medialnej OS3 group, która brała udział w realizacji tego projektu. Specjalnie na potrzeby strony w studio INIS fotografia wykonana została sesja fotograficzna. OS3 multimedia przygotowała również kreację kampanii mailingowej zachęcającej internautów do odwiedzenia zarówno strony bodybasics.pl, jak i firmowych sklepów. Mailing został rozesłany za pośrednictwem narzędzie do e-mail marketingu -SARE.

http://www.bodybasicas.pl
http://www.os3.pl

Sylwester KozakOS3 multimedia obsługuje markę kosmetyczną BODY BASICS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.