OS3 multimedia tworzy Ostrygę

Agencja interaktywna OS3 multimedia wyodrębniła w swojej strukturze markę Ostryga specjalizującą się w budowaniu wizerunku marek przez rozrywkę w Internecie.
Oferta Ostrygi obejmuje tworzenie gier reklamowych, filmów reklamowych, product placement w grach, prowadzenie akcji marketingu wirusowego i szeptanego. Agencja posiada szereg autorskich gier  w technologii Flash, Shockwave i Java oferowanych Klientom na licencji, co zwiększa dostępność tych form promocji. Osobą odpowiedzialną za rozwój marki Ostryga jest Jacek Jankowski.

– Analizy z rynku amerykańskiego pokazują, że w ciągu najbliższych 4 lat wartość rynku gier reklamowych wzrośnie pięciokrotnie. Ożywienie tego segmentu marketingu widoczne jest także w Polsce, ponieważ odbiorcy są coraz bardziej wymagający i odporni na tradycyjne formy reklamy – powiedział Jacek Jankowski, Brand Manager marki Ostryga.

– Dotychczas e-ntertainment traktowany był przez firmy jako działanie marginalne, jednak jego skuteczność wpływa na zmianę postawy klientów i podziału budżetu reklamowego. Stąd potrzeba stworzenia wyspecjalizowanej jednostki oraz  standaryzacji rynku – ujawnia Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu OS3 multimedia. – Ostrygę wprowadzamy na rynek analogicznie, jak to zrobiliśmy z firmą SARE. Początkowo brand korzysta  z zasobów, wiedzy i dziesięcioletniego doświadczenia agencji OS3 multimedia, by z czasem się całkowicie uniezależnić.

Baza wiedzy na temat e-ntertainment oraz informacje o ofercie dostępne są na stronie www.ostryga.pl. Pierwszymi klientami są firmy z branży mediów, w tym wydawnictwa i domy mediowe.

Agencja interaktywna OS3 multimedia specjalizuje się w tworzeniu strategii, budowaniu wizerunku Klienta oraz kształtowaniu trwałych więzi z otoczeniem poprzez Internet i nowe media. Wśród stałych Klientów agencji są takie firmy, jak: Siemens, Era, Philip Morris, Danone, Unilever, Rockwool, Lexus, Tally Weijl, Mieszko, Kompania Piwowarska, Inteligo, PLL Lot,  ING Bank Śląski, TelePizza, US Pharmacia, Agros Nova, Polsat czy Black Red White.

www.ostryga.pl
www.os3.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top