Ostatnie cztery dni ściągania bez końca

Jeszcze tylko przez cztery dni można bez żadnych zobowiązań pobierać pełną wersję ebooka w ramach akcji „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz” organizowanej przez Wydawnictwo Złote Myśli.

Powoli kończy się trwająca cały miesiąc, od 9 lutego do 9 marca, druga edycja akcji, polegająca na możliwości pobierania ebooka „Sukces a praca”, zanim zainteresowany zdecyduje się „czy”, a jeśli tak to „ile” zamierza się za niego zapłacić.

Do tej pory Złote Myśli odnotowały ponad 12,5 tys. pobrań publikacji ze strony akcji (sukces.zlotemysli.pl). Całość opiera się na niepisanej dżentelmeńskiej umowie między Wydawnictwem a odbiorcami publikacji. Klienci pobierają publikację, czytają, oceniają, jakie korzyści i jak wartościową wiedzę z niej wynieśli a wtedy decydują, czy chcą zapłacić za nią jedną z trzech proponowanych kwot – 5, 20, 30 zł czy jednak nie są zadowoleni i zapłacić nie zamierzają.

Mottem Wydawnictwa jest hasło „Bliżej sukcesu”, które swoimi publikacjami Złote Myśli już od 5 lat promują. Ta akcja i ta publikacja jest kolejną pozytywną zachętą z naszej strony, skierowaną do wszystkich, którzy chcą odpowiednio pokierować swoim sukcesem, zarówno życiowym jak i zawodowym. Dlatego najbardziej zadowalają pozytywne opinie Czytelników, dotyczące publikacji „Sukces a praca”, które do nas spływają – komentuje Mateusz Chłodnicki, prezes Wydawnictwa.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry