Outbox rozpoczyna partnerstwo z InteliWISE

OUTBOX nawiązuje współpracę z firmą InteliWISE, współpraca pozwoli na poszerzenie oferty spółki Outbox – która specjalizuje się w implementacji systemów zarządzania relacjami z klientem (CRM) – o systemy komunikacji za pomocą wirtualnych operatorów – awatary.

Opracowane i wdrażane przez Inteliwise rozwiązania, znane pod bardzo popularną ostatnio nazwą awatar uznawane są za ekspertów zajmujących się IT i marketingiem za jedne z najbardziej obiecujących i zaawansowanych technologicznie w obszarze internetowego zarządzania relacjami z klientem. Nawiązanie współpracy z Inteliwise pozwala spółce Outbox na jeszcze silniejsze ugruntowanie swojej wiodącej pozycji – kreatora trendów na rynku CRM, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Poszerzenie naszej dotychczasowej oferty systemów CRM o komunikację z klientem za pomocą wirtualnych agentów zwanych awatarami oznacza jeszcze bardziej efektywną i tańszą obsługę, a także bardziej kompleksową i sprawniejszą realizację potrzeb klienta w kanale samoobsługowym. – mówi Marcin Ciesielski, członek zarządu ds. Strategii i Rozwoju w Outbox.

Komunikacja z wirtualnym doradcą (zobaczyć go można w tzw. okienku, na stronie internetowej sprzedawcy towarów lub usług) opiera się na rozmowie w języku naturalnym z animowaną postacią – awatarem. Rozmowa nie jest ograniczona do sztywnego scenariusza, opiera się na pozyskiwaniu od klienta istotnych informacji oraz proponowaniu ofert dobrze  dopasowanych do jego oczekiwań i wymagań (przykładowy wygląd poniżej). Zadając pytania klientom odwiedzającym stronę, animowana postać zbiera od nich informacje. Zastępuję w ten sposób „żywego” konsultanta, który najczęściej kontaktował się z klientami przez telefon.

Dzięki naszym rozwiązaniom końcowi klienci będą mogli znacznie łatwiej, szybciej i przyjemniej składać zamówienia poprzez Internet czy komórkę, nawet przy dzisiejszym stopniu skomplikowania ofert produktowych operatorów telekomunikacyjnych, banków czy firm ubezpieczeniowych, a także oferujących inne usługi. – podkreśla Marcin Ciesielski.

Wirtualny doradca firmy Inteliwise jest jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań tego typu na świecie, m. in. zwyciężył światowy konkurs WORLD SUMMIT AWARD 09 gdzie zdystansował ponad 20 tys. konkurentów. Firma Inteliwise S.A. notowana jest na rynku New connect GPW.

Produkty Outbox z wykorzystaniem awatarów Inteliwise zostaną zaprezentowane jeszcze w tym półroczu na prestiżowej konferencji Management World 2010 w Nicei.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry