Outbox: wsparcie platformy obsługi MVNE w Orange

Opublikowano: 27 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

Outbox stał się jedynym serwisantem platformy obsługi wirtualnych operatorów MVNE (Mobile Virtual Network Enabler) w sieci Orange Polska. Spółka jest  teraz odpowiedzialna za wspieranie systemu i naprawę ewentualnych błędów wynikających z jego bieżącego użytkowania. Umowa o utrzymaniu platformy wirtualnych operatorów MVNE to kolejny etap liczącej już wiele lat współpracy spółki Outbox z operatorem telefonii komórkowej Orange Polska.

Outbox będzie świadczył usługi utrzymania we wszystkich komponentach platformy – CRM, EAI, Order Management, Provisionning oraz Billing, które obsługują działalność firm w zakresie usług telekomunikacyjnych świadczonych przez operatora Orange.

„Powierzenie Outbox kontraktu utrzymaniowego całej platformy Orange MVNE obejmującej tak szeroki wachlarz systemów jest potwierdzeniem wysokiej jakości dotychczasowej współpracy z Orange Polska”-  podkreśla Marcin Ciesielski.

Od kilku lat spółka Outbox sukcesywnie powiększa zakres usług oferowanych klientom. Szereg znaczących kontraktów wygranych w ostatnim czasie, w tym współpraca w zakresie budowy produktów Oracle w centrum programistycznym Outbox w Polsce, podkreśla pozycję Outbox jako lidera na rynku rozwiązań CRM. W celu osiągnięcia jeszcze większej dynamiki ekspansji na rynki zagraniczne (20 miejsce w rankingu eksporterów TOP200 Computerworld) w ostatnim czasie spółka otworzyła oddział we Francji obsługujący klientów z Francji, Wlk Brytanii, Hiszpanii oraz krajów Beneluksu.

Hanna LaskowskaOutbox: wsparcie platformy obsługi MVNE w Orange

Podziel się!

O autorze

hania