Outbox: wsparcie platformy obsługi MVNE w Orange

Outbox stał się jedynym serwisantem platformy obsługi wirtualnych operatorów MVNE (Mobile Virtual Network Enabler) w sieci Orange Polska. Spółka jest  teraz odpowiedzialna za wspieranie systemu i naprawę ewentualnych błędów wynikających z jego bieżącego użytkowania. Umowa o utrzymaniu platformy wirtualnych operatorów MVNE to kolejny etap liczącej już wiele lat współpracy spółki Outbox z operatorem telefonii komórkowej Orange Polska.

Outbox będzie świadczył usługi utrzymania we wszystkich komponentach platformy – CRM, EAI, Order Management, Provisionning oraz Billing, które obsługują działalność firm w zakresie usług telekomunikacyjnych świadczonych przez operatora Orange.

„Powierzenie Outbox kontraktu utrzymaniowego całej platformy Orange MVNE obejmującej tak szeroki wachlarz systemów jest potwierdzeniem wysokiej jakości dotychczasowej współpracy z Orange Polska”-  podkreśla Marcin Ciesielski.

Od kilku lat spółka Outbox sukcesywnie powiększa zakres usług oferowanych klientom. Szereg znaczących kontraktów wygranych w ostatnim czasie, w tym współpraca w zakresie budowy produktów Oracle w centrum programistycznym Outbox w Polsce, podkreśla pozycję Outbox jako lidera na rynku rozwiązań CRM. W celu osiągnięcia jeszcze większej dynamiki ekspansji na rynki zagraniczne (20 miejsce w rankingu eksporterów TOP200 Computerworld) w ostatnim czasie spółka otworzyła oddział we Francji obsługujący klientów z Francji, Wlk Brytanii, Hiszpanii oraz krajów Beneluksu.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry