Pakiety WPPremium w ofercie reklamowej Wirtualnej Polski

Pakiet WPPremium – nowa usługa w ofercie reklamowej WP – to oferta dla klientów, którzy chcą się wyróżnić, stawiając przede wszystkim na jakość reklamy i kontekst, w którym się pojawia.

Wprowadzając pakiety WPPremium jako kluczową przyjęto zasadę, iż będą one emitowane wyłącznie w najbardziej prestiżowych serwisach Wirtualnej Polski: na Stronie Głównej WP (http://www.wp.pl), w Wiadomościach WP (http://wiadomosci.wp.pl) oraz w Linii Biznes (serwisy Finanse, Banki, Waluty, Giełda, Fundusze, Emerytury, Ubezpieczenia, Podatki, Firma, Menedżer, Kadry).

Warto podkreślić, że reklama w tych pakietach jest znacząco tańsza niż kupowana bezpośrednio w wymienionych serwisach lub w liniach tematycznych. Istotny jest także fakt, że w serwisach wchodzących w skład pakietu Premium, nie są emitowane reklamy w tanich pakietach zasięgowych, kampanie rozliczane za wynik (CPA, CPL, CPC), a także autopromocje. Oznacza to, iż użytkownicy stykają się ze znacznie mniejszym clutterem reklamowym, a dzięki temu reklama jest bardziej zauważalna.

Prowadzenie kampanii, w których nie chodzi o jakość, a wyłącznie o ilość, wydaje się działaniem krótkowzrocznym. Cieszy nas więc, że nie wszyscy reklamodawcy poszukują najtańszych metod dotarcia do potencjalnego klienta. Produkty pakietu WPPremium zapewniają prestiżowe otoczenie kontekstowe. Oferta skierowana jest do klientów, którzy nie chcą zaistnieć z reklamą swoich produktów w sąsiedztwie treści nie do końca kontrolowanych, czy wątpliwej jakości, gdyż z oczywistych względów wpływa to niekorzystnie na wizerunek marki. – podkreśla Arkadiusz Stępkowski, Kierownik Biura Reklamy WP.

Wirtualna Polska proponuje reklamodawcom trzy podstawowe modele emisji pakietów, różniące się między sobą wchodzącymi w ich skład serwisami i ceną. Są to:

  • WPPremium HP – pakiety emitowane są jedynie na Stronie Głównej WP – skutecznie uzupełniając ofertę „dniówek” na Stronie Głównej;
  • WPPremium Biz – pakiety emitowane są na Stronie Głównej, Wiadomościach i Linii Biznes;
  • WPPremium Info – pakiety emitowane są na Stronie Głównej i w Wiadomościach.

http://reklama.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top