Panda Cloud Antivirus: bezpłatna ochrona w chmurze – Beta2

Panda Cloud Antivirus to pierwszy bezpłatny program antywirusowy przeznaczony dla użytkowników indywidualnych, który działa w oparciu o nowy model ochrony Cloud Computing. Program został pozytywnie przyjęty przez szerokie grono wiodących ekspertów z branży technologii i bezpieczeństwa IT. Nowa wersja Beta2 zawiera udoskonalenia stworzone we współpracy ze społecznością użytkowników programów Panda Security z ponad 170 krajów na całym świecie.
Panda Security udostępniła wersję Beta2 rozwiązania Panda Cloud Antivirus. Jest to pierwszy, bezpłatny program antywirusowy dla indywidualnych użytkowników, oparty na modelu ochrony Cloud Computing (tzw. „przetwarzanie w chmurze”). Sprawia on, iż rozwiązanie jest o połowę lżejsze w porównaniu z tradycyjnymi aplikacjami zabezpieczającymi.

Od czasu wprowadzenia na rynek Panda Cloud Antivirus cieszy się dużym uznaniem dziennikarzy recenzujących najnowsze oprogramowanie na rynku. Pojawiły się także pozytywne opinie na branżowych stronach internetowych:

•    PC Mag US: „Zalety: Nie wymagana baza sygnatur wirusów; wykrywanie zagrożeń odbywa się w tzw. chmurze. Jest lekki. Posiada atrakcyjny i prosty w użyciu interfejs. Wykrywa prawie wszystkie próbki złośliwego oprogramowania. Skuteczny w walce z fałszywymi aplikacjami antywirusowymi. W niewiele ponad minutę program jest zainstalowany i gotowy do działania”.
•    Tech Herald US: „Panda Security, koncentrując się na dwóch aspektach rynku antywirusowego, które doprowadzały do frustracji użytkowników sieci i administratorów systemów, wprowadziła bezpłatny program antywirusowy. Jest lekki, błyskawiczny w instalacji i co najważniejsze, niezwykle prosty w obsłudze”.
•    CNET: „Panda Security zaprezentowała Cloud Antivirus w wersji beta – pierwszy profesjonalny program antywirusowy oparty na nowym modelu ochrony Cloud Computing. Rozwiązanie posiada dwie funkcje, które czynią je konkurencyjnym w stosunku do aplikacji innych producentów: hierarchizuje zagrożenia ze względu na ich typ i odciąża system komutera poprzez przeniesienie bazy sygnatur wirusów na serwer zewnętrzny, tzw. chmurę”.

Seria nowatorskich funkcji zastosowanych w drugiej wersji beta Panda Cloud Antivirus została opisana i skomentowana przez wielomilionową społeczność jej użytkowników na oficjalnym blogu poświęconym programowi: http://blog.cloudantivirus.com. Od czasu wprowadzenia na rynek Panda Cloud Antivirus – ponad 3 miliony nowych złośliwych kodów trafiło do laboratorium Panda Security dzięki aktywności użytkowników programu. Zdobyta wiedza została odpowiednio wykorzystana i przyczyniła się do przyspieszenia czasu reakcji systemu Kolektywnej Inteligencji, który jest własnością Panda Security.

Internauci mogą pobrać najnowszą wersję programu Panda Security ze strony http://www.cloudantivirus.com.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry