Paryskie salony w mojeauto.pl

Na stronach Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl ruszył największy w polskim Internecie serwis poświęcony tegorocznemu Paris Motor Show. Zaczynający się 23 września salon samochodowy w stolicy Francji jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych imprez motoryzacyjnych w Europie.

Na stronach mojeauto.pl zaprezentowane są wszystkie premiery i nowości, jakie pojawią się w Paryżu. Każdy model jest szczegółowo opisany oraz zawiera galerię zdjęć. W serwisie znajduje się prawie 40 artykułów poświęconych targom. Można też będzie dzień po dniu śledzić wydarzenia mające miejsce na targach.

Mondial de l’Automobile był pierwszą wystawą w branży motoryzacyjnej na świecie. W 1898 roku 232 wystawców, głównie z Francji, zaprezentowało swoje produkty. Miejsce targów odwiedziło wówczas łącznie ok. 140 tys. ludzi. Mondial de l’Automobile (do 1988 r. jako Salon de l’Auto) od 1976 roku odbywa się co dwa lata, na zmianę z wystawą IAA we Frankfurcie. W latach parzystych wystawiane są auta osobowe oraz użytkowe, zaś w latach nieparzystych, na tym samym miejscu, prezentowane są różnego rodzaju jednoślady.

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/paris2004.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top