PCM partnerem Onet.pl

Niedawno wystartował lokalizator internetowy www.zumi.pl. Bazy teleadresowe do Projektu dostarcza Spółka Polskie Centrum Marketingowe. PCM odpowiedzialne jest również za obsługę infolinii.
Serwis www.zumi.pl to mapa Polski z bazą adresów firm i instytucji. Projekt  łączy w sobie dane adresowe, mapy satelitarne oraz mapy wektorowe całej Polski z drogami i ulicami miast. Mapy w serwisie pokrywają aż 300 tys. km kwadratowych naszego kraju. W bazie jest 400 tys. km dróg i ulic oraz 1 mln firm.
Nad projektem wspólnie z Onetem przez 12 miesięcy pracowały trzy firmy: Imagis (mapy wektorowe), Techmex (zdjęcia satelitarne) oraz Polskie Centrum Marketingowe, które dostarcza bazy teleadresowe firm i instytucji.

„Uczestnictwo w projekcie ZUMI jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, świadczy bowiem o wysokiej jakości naszych baz, potwierdzonej zaufaniem Grupy Onet”, powiedział Jan Załęcki, Prezes Zarządu PCM.

W projekcie wykorzystano zasoby bazy PCM EFEKT, która zawiera 1,8 mln firm. Dla potrzeb projektu zespół 120 konsultantów potwierdzał i uzupełniał dane. W sumie wykonano przez ten czas ponad 2 mln rozmów. W chwili przekazywania bazy do Projektu, sprawdzona aktualność danych wynosiła 98,5 %.

„Oczywiście projekt ZUMI wymaga stałej i systematycznej pracy nad jego rozbudową. Dlatego też jesteśmy otwarci i przygotowani do dalszej współpracy, zwłaszcza w zakresie modyfikacji i aktualizacji baz. Każdy, kto będzie chciał uzupełnić dane swojej bądź znanej mu firmy będzie mógł dokonać tego poprzez portal Onet lub telefonicznie”, Jan Załęcki, Prezes Zarządu PCM.

Projekt Zumi to przede wszystkim korzyści dla zgromadzonych w bazie firm, ale także konsumentów, którzy dzięki Lokalizatorowi szybko i sprawnie odnajdą potrzebne informacje.

www.zumi.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top