Piar.pl i Sovetnik.ru zacieśniają współpracę

Opublikowano: 30 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Serwisy Piar.pl i Sovetnik.ru podjęły decyzję o przygotowaniu wspólnego numeru. Będzie to kolejna edycja drukowanej wersji czasopisma branżowego Sovetnik. Bodźcem do kontynuacji tej formy współpracy był duży sukces poprzedniego przedsięwzięcia. Najbliższe wydanie będzie oceną i analizą tego, co zmieniło się w public relations, na tle poszerzenia UE, w Europie Środkowo – Wschodniej (CEE).

Obie redakcje pracowały nad poprzednim numerem kilka miesięcy. Trafiły do niego najciekawszy analizy, opinie i projekty przygotowane przez specjalistów z krajów CEE.

W gronie autorów znaleźli się wybitni konsultanci PR z Białorusi, Bułgarii, Czech, Rosji, Serbii i Czarnogóry, Ukrainy, Węgier oraz krajów nadbałtyckich. Nie zabrakło także rodzimych artykułów.

– Liczymy na pojawienie się nowej tradycji w historii współpracy naszych mediów; wspólne przygotowanie corocznego wydania, poświęconego rynkom krajów CEE. Uważamy, że pojawienie się takiego numeru przyniesie realne korzyści czytelnikom – wyjaśnia dr Waldemar Rydzak z naukowej rady programowej Piar.pl.

W ostatnim wydaniu o swoich doświadczeniach napisali:

– Arturas Jonkus, koordynator ds. PR w krajach CEE spółki „Yukos” i założyciel agencji „Jonkus&Partneris”,

– Vita Savicka, była rzeczniczka prezydenta Łotwy i obecny dyrektor wykonawczy agencji „BPS”,

– Roman Ulanowski, były rzecznik prasowy kontyngentu pokojowego sił policyjnych

w Kosowie.

Wybrane artykuły znajdują się w serwisie Piar.pl. Można w nim znaleźć również pełne, oryginalne wydanie Sovetnika.

Zgodnie ze strategią serwisu Piar.pl, nawiązuje on współpracę z uznanymi przedstawicielami zagranicznych mediów. Współpraca z rosyjskim Partnerem trwa

od 2 lat. Piar.pl dzięki portalowi Sovetnik.ru przekazuje swoim czytelnikom rzetelne, branżowe informacje z Rosji, Ukrainy oraz innych krajów ze Wschodu.

Piar.pl należy także do światowej sieci informacyjnej PRWeek Worldwire.

http://www.piar.pl

Sylwester KozakPiar.pl i Sovetnik.ru zacieśniają współpracę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.