Piłkarskie emocje przed Euro 2012 w Interia.pl

Interia.pl udostępnia użytkownikom internetową grę piłkarską Hattrick. Na stronie www.hattrick.interia.pl fani piłki nożnej mogą już teraz rozgrzewać się przed Euro 2012, trenując i zarządzając swoją własną, wirtualną drużyną.
– Udostępniając w swoich strukturach największy menedżer piłkarski online, Interia.pl chce współtworzyć atmosferę futbolowego święta, która towarzyszyć będzie zmaganiom polskich piłkarzy zarówno podczas Euro 2008, jak i Euro 2012 – powiedział Łukasz Lasak, kierownik serwisu Gry w Interia.pl.

Chcąc dołączyć do grona prawie miliona graczy z całego świata, wystarczy mieć dostęp do przeglądarki internetowej. Po zalogowaniu do gry, użytkownik staje się jednocześnie trenerem i właścicielem klubu. Może w każdej chwili sprawdzić jego stan, wydawać polecenia treningowe, sprzedawać lub kupować zawodników, rozgrywać mecze w konfrontacji z internautami z całego świata. Rozgrywki odbywają się w czasie rzeczywistym kilka razy w tygodniu.

– Mamy nadzieję, że umowa partnerska pomiędzy Hattrick.org a portalem Interia.pl pozwoli szerszej rzeszy internautów w Polsce na dotarcie do największego na świecie managera piłkarskiego dostępnego online. Wierzymy, że ten krok przyniesie nam wielu nowych użytkowników, wśród już i tak nader aktywnej polskiej społeczności skupionej wokół gry – komentuje współpracę z Interia.pl, wyłącznym polskim partnerem, Johan Gustafson, pomysłodawca i założyciel gry Hattrick.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top