pkt.pl i Skype uruchamiają darmowe połączenia do firm

Od października 2009 firmy z bazy pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne mogą korzystać z nowego produktu typu click-to-call, który pozwala skontaktować się z nimi bezpłatnie za pomocą komunikatora Skype. Dzięki ofercie pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne, przedsiębiorcy w Polsce uzyskują możliwość wyróżnienia się za pomocą niebieskiego przycisku Free Call. Będzie on widoczny dla użytkowników Skype’a na każdej stronie internetowej, na której pojawi się dany numer telefonu. Dotyczy to również stron zawierających wyniki wyszukiwarek internetowych.

Każdy spośród 480 milionów zarejestrowanych użytkowników Skype’a może za pomocą jednego kliknięcia wykonać darmowe połączenie z wybraną firmą, która zdecydowała się skorzystać z usługi. Dla małych i średnich przedsiębiorstw to szansa na ułatwienie kontaktu oraz poszerzenie grona klientów. Wykonywanie połączeń do firm, które nie skorzystały z oferty również będzie możliwe przez Skype’a, lecz odpłatnie.

Partnerstwo jest doskonałym przykładem tego, jak spółka pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne koncentruje się na lead generation. Dzięki współpracy ze Skypem możemy zaproponować naszym reklamodawcom, kolejne medium generujące kontakty z ich potencjalnymi klientami – dodatkowe wobec dotychczasowych kanałów dotarcia, takich jak serwis internetowy www.pkt.pl czy aplikacja mobilna pkt.pl. – powiedziała Ewa Kasiak, dyrektor Działu Internetu pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne.

Wierzymy, że dostępne za jednym kliknięciem darmowe połączenia będą miały pozytywny wpływ na prowadzoną przez firmy działalność. Dzięki nim znikną kolejne bariery ograniczające możliwość kontaktu. To z kolei ma przełożenie na większą skuteczność komunikacji z klientem, co może zaowocować zwiększoną efektywnością biznesu. – powiedział Don Albert, dyrektor zarządzający i wiceprezes na obszar Ameryk i Reklamy Skype’a.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top