Płacę z Inteligo w Gazeta.pl i Aaaby.pl

Opublikowano: 15 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal Gazeta.pl oraz serwis ogłoszeniowy Aaaby.pl wprowadzają nową formę uiszczania opłat za dostęp do płatnych treści oraz usług. Do karty płatniczej, przelewu, przekazu pocztowego, technologii SMS dołączyła usługa „Płacę z Inteligo”.

Użytkownicy portalu Gazeta.pl, będący klientami kont Inteligo, prowadzonych przez PKO Bank Polski SA, mogą od teraz szybko i bezpiecznie regulować płatności poprzez usługę „Płacę z Inteligo” za dostęp do internetowego Archiwum Gazety Wyborczej oraz za udział w aD-Amie – największej w polskim internecie grze dla sympatyków skoków narciarskich. Klienci serwisu Aaaby.pl dzięki Inteligo mają możliwość szybkiego i bezpiecznego uiszczania opłat za dodawanie i odsłanianie ogłoszeń.

Usługa „Płacę z Inteligo” polega na pełnej integracji transakcji na portalu Gazeta.pl oraz w serwisie ogłoszeniowym Aaaby.pl z bankową transakcją finansową. Dzięki temu można bezpiecznie i szybko dokonywać zakupów w Internecie bez konieczności podawania numeru karty płatniczej. Ponadto, wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Usługa „Płacę z Inteligo” jest darmowa i nie wymaga od klienta znajomości dodatkowych haseł, kodów dostępu czy numerów rachunków bankowych. Wystarczy być posiadaczem konta Inteligo.

http://www.gazeta.pl

Sylwester KozakPłacę z Inteligo w Gazeta.pl i Aaaby.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.