Płatny FTP w serwisie gier w wp.pl

Wraz z całkowitą zmianą wyglądu Imperium Gier portal WP.pl wprowadza usługę autoryzowanego dostępu do serwera plików FTP. Dzięki temu użytkownicy Wirtualnej Polski (wp.pl) mają błyskawiczny i bezproblemowy dostęp do ponad 100 GB danych, zgromadzonych na serwerach FTP serwisu, wśród nich wersji demonstracyjnych gier, trailerów, patchów, dodatków oraz modyfikacji do gier…

„Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dzielonego dostępu do serwerów FTP obserwując dotychczasową aktywność internautów, obciążenie serwera oraz limity jednocześnie zalogowanych użytkowników. – mówi Robert Kowalski, Koordynator Serwisu Imperium Gier WP – Abonamentowy, ekskluzywny i szybki Ekstra Serwer FTP zapewnia Internautom pewny dostęp do wybranych plików, bez konieczności kolejkowania a także bez zbędnego oczekiwania na interesujące ich dema gier, czy zwiastuny. Innymi cechami charakteryzuje się Serwer Publiczny, niezależny od abonamentu”. – podkreśla.

Korzystanie z Ekstra Serwera FTP uzależnione jest od uiszczenia przez użytkownika niewielkiej opłaty. Dzięki abonamentowi otrzymuje on autoryzowany dostęp do serwera a co za tym idzie błyskawicznie i na bieżąco pobiera pliki, bez tzw. kolejkowania. Ma ponadto nieograniczony limit transferu w terminie wykupionego przez siebie abonamentu oraz stały wgląd we wszystkie pliki zgromadzone w Imperium Gier. Dzięki wykorzystaniu łączy internetowych o dużej przepustowości dysponuje też zwiększonym transferem danych z Ekstra Serwera. „Oplata za korzystanie z serwera FTP to zaledwie 9 PLN netto ( 10,98 z Vat) miesięcznie. – dodaje Robert Kowalski – Płatność jest regulowana po prostu SMS-em. Podobne usługi świadczą też zachodnie serwisy poświecone grom komputerowym, takie jak: FilePlanet, GameSpot czy IGN.com”.

Użytkownicy, którzy nie chcą korzystać z dostępu autoryzowanego mają możliwość ściągania plików z Serwera Publicznego. Dzięki zintegrowanej z nim usłudze kolejkowania są w stanie dowiedzieć się, w przybliżeniu, ile osób chcących skorzystać z serwera znajduje się „przed nimi” i w jakim czasie uzyskają do niego dostęp.

http://gry.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top