Pobierz mapę na swoją stronę

Twoi Klienci nie wiedzą, jak do Ciebie dojechać? Nie wiesz, jak dotrzeć na lotnisko? Chcesz pokazać kontrahentom, gdzie jest siedziba główna i ośrodki regionalne Twoje firmy? Chcesz mieć mapę na swojej stronie? Jest to możliwe dzięki nowej usłudze „Mapa na Twojej stronie”.
Funkcja „Mapa na Twojej stronie” umożliwia bezpłatne pobranie wybranego fragmentu mapy i zamieszczeniu go na swojej stronie www. Funkcja cieszy się dużym zainteresowaniem Internautów, tylko w pierwszym miesiącu od jej uruchomienia, zanotowano 3000 pobrań.

„Mapa na Twojej stronie” pozwala na dużo prostsze wykorzystywanie planów miast dostępnych na pf.pl. Teraz w łatwy sposób można wzbogacać swoje strony internetowe, umieszczając na nich wybrany fragment mapy. Wystarczy wejść do serwisu mapa.pf.pl, kliknąć na funkcję „Mapa na Twojej stronie” i, używając ramki, wybrać fragment mapy, który chcemy zamieścić na swojej stronie, a następnie skopiować kod HTML, który pojawi się w oknie. Użytkownik może dostosowywać obszar ramki, w zależności od potrzebnych rozmiarów mapy. Może również użyć punktu lokalizacyjnego, po to by zaznaczyć wybrane miejsce na mapie a także wpisać opis, który będzie się pojawiał za każdym razem, gdy użytkownik najedzie na wstawioną na stronę mapę.

„Wyniki przeprowadzonego przez firmę badawczą Gemius badania satysfakcji użytkowników pokazują, że serwis pf.pl jest oceniany przede wszystkim jako przydatny i użyteczny. Główną cechą mapa.pf.pl wskazaną przez Internautów w ankietach jest łatwość obsługi. Nowa usługa „Mapa na Twojej stronie” zawiera wszystkie te właściwości, a duża liczba pobrań mapy świadczy, że przynosi korzyści Internautom” – mówi Piotr Dębski, Business Development Manager Eniro Polska. „Korzystanie z „Mapa na twojej stronie” jest bezpłatne, użytkownik może z niej korzystać bez ograniczeń, co odróżnią ją od podobnych tego typu usług. Ponadto jest to funkcja łatwa w obsłudze i można z niej korzystać używając wyłącznie myszki. Z myślą o użytkownikach, będziemy wprowadzać do serwisu coraz nowsze i łatwiejsze narzędzia”– dodaje Piotr Dębski.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry