Poczta75 WP nagrodzona

Opublikowano: 23 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

„Poczta75” Wirtualnej Polski (poczta.wp.pl) znalazła się w gronie najbardziej innowacyjnych produktów internetowych, uhonorowanych dyplomem „Certyfikat Wprost 2003”. Dyplomy „Certyfikat Wprost” od trzech lat trafiają do firm przedstawiających rozwiązania, produkty i programy zasługujące na miano rozwiązań nowej ery informatycznej. Premiery rynku teleinformatycznego, obok kapituły Tygodnika, oceniają również Internauci.

„W Internecie rewolucyjne zmiany nie omijają tak, wydawałoby się, tradycyjnych usług, jak poczta elektroniczna. Jednak to sami Internauci wymusili zmiany w kluczowych wymiarach kont: pojemności, bezpieczeństwie, swobodzie wyboru adresów… Cieszymy się, że możemy zaproponować użytkownikom zupełnie nową jakość i większą przyjemność elektronicznej korespondencji, którą, prócz internautów, docenili także specjaliści z Wprost.” – mówi Marcin Strzałkowski Kierownik Działu Sprzedaży Usług w WP – Tygodniowo system pocztowy Wirtualnej Polski obsługuje średnio ponad 50 milionów listów.” – dodaje.

Maksymalna wielkość skrzynki w „Poczcie75” wzrosła pięciokrotnie w stosunku do oferowanej dotąd i wynosi 75 MB, załącznika natomiast – aż 10 MB. Niezawodność i komfort korespondencji zapewniają: SSL (Secure Sockets Layer) – protokół szyfrujący, służący maksymalizacji poufności danych przesyłanych za pośrednictwem Internetu, skaner antywirusowy WP Secure, skaner antyspamowy, możliwość wykorzystania podpisu cyfrowego oraz bezpieczne płatności.

W nowatorskim zastosowaniu Poczty pomaga możliwość wyboru dodatkowych adresów z 15, zaproponowanych przez portal, domen. „Poczta75” to także przyjazny, przejrzysty, swobodnie personalizowany interfejs. Wygodę użytkowania konta zapewnia integracja skrzynki z telefonem komórkowym Internauty. Może on korzystać z Poczty tak przy pomocy protokołu WAP, jak i szybkiego przesyłu danych przez GPRS. Jest też powiadamiany sms-em o korespondencji przychodzącej oraz o doręczeniu ważnej wiadomości. Z dobrodziejstw usługi Wirtualnej Polski można cieszyć się już za niewiele ponad 20 groszy dziennie – abonament roczny dostępny jest za 74 zł + VAT. Novum na rynku stanowi wykorzystanie, jako szybkiej i prostej formy regulowania opłat, mTransferu (tą opcję mogą wykorzystać wszyscy posiadacze kont bankowych w mBanku).

http://poczta.wp.pl

Sylwester KozakPoczta75 WP nagrodzona

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.