Podaruj dzieciom słońce

Agencja HYPERmedia zaprojektowała i wykonała serwis internetowy podaruj.pl. Jest on uzupełnieniem trwającej już od 4 lat akcji „Podaruj dzieciom słońce”, prowadzonej przez Procter & Gamble wraz z fundacją Polsat.

Dzięki nowej witrynie internetowej powstała możliwość interaktywnego edukowania i informowania odbiorców o kampanii „Podaruj dzieciom słońce”. Wszyscy internauci odwiedzający stronę znajdą tu m.in. wyczerpujące informacje o historii i dokonaniach akcji oraz o aktualnych wydarzeniach z nią związanych. Dowiedzą się także o produktach firmy Procter & Gamble, które biorą udział w akcji.

Interaktywna edukacja dla rodziców i dzieci 5 edycja akcji „Podaruj dzieciom słońce” poświęcona jest nieszczęśliwym wypadkom dzieci w domu. Dlatego też, na stronie znajduje się interaktywny poradnik dla rodziców pt. „Jak uchronić dziecko od wypadku””. Poleca on różne rozwiązania zapobiegające nieszczęśliwym wydarzeniom , które mogą mieć miejsce w domu.

W serwisie internetowym znajdują się również interaktywne gry edukacyjne dla dzieci. Bawiąc się mali internauci zdobywają jednocześnie niezbędną wiedzę jak uniknąć groźnych wypadków i jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach.

http://www.podaruj.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top