Podróżniczy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski

Navigeo.pl to serwis tworzony, w całości, przez użytkowników Internetu. To oni dodają do witryny informacje o podróżach, opisują trasy swoich wypraw, wskazują miejsca, które warto odwiedzić, zabytki, które trzeba zobaczyć.

– W sieci nie brakuje profesjonalnych serwisów turystycznych, ale nam zależało na stworzeniu miejsca, w którym główną rolę odgrywać będą sami podróżujący, ludzie, którzy omijają biura podróży szerokim łukiem i na własną rękę planują turystyczne przygody, nie bojąc się szalonych pomysłów i odrzucając sztampę. – mówi Urszula Drukort z Zespołu Serwisów Turystycznych Wirtualnej Polski – Mamy nadzieję, że navigeo.pl będzie miejscem gdzie dzielić się będą z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą, gdzie doradzą, podpowiedzą, opowiedzą…

Serwis skierowany jest też do tzw. pasywnych podróżników; osób, które znajdują radość w zapoznawaniu się z wyjazdami innych, czerpią z ich doświadczenia i pomysłów, ale sami nie publikują – jeszcze – w Sieci.

Na łamach navigeo.pl można nie tylko opisać całą wyprawę, ale dokładnie pokazać na mapie jej przebieg oraz zamieścić obszerną relację zdjęciową. Można tu prowadzić specjalnego bloga, udzielać się na forum, tworzyć grupy podróżników, skupione wokół interesującego tematu. Istotną rolę odgrywa możliwość komentowania wypraw, zdjęć oraz blogów innych internautów. Mogą to zrobić wszystkie osoby odwiedzające serwis, nie tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy.

– Chcemy, by navigeo.pl było miejscem, gdzie społeczność podróżników nie tylko opowiada o swoich wyprawach, wymienia informacjami czy zdjęciami, ale wspólnie planuje przyszłe projekty. – mówi Urszula Drukort – Mamy nadzieję, że serwis stanie się pierwszym wyborem wszystkich internautów, którzy w sieci szukać będą pomysłów na wycieczkę lub wyjazd, wiadomości „z pierwszej ręki”, kontaktów z tymi, którzy już „byli i na własne oczy widzieli.

W serwisie opisać i pokazać można wszystko – począwszy od krótkiej wycieczki krajoznawczej, na wyprawach na inny kontynent kończąc. Liczy się tu wyłącznie chęć podzielenia swoją wiedzą i pasją.

Navigeo.pl stanowi uzupełnienie portfolio serwisów turystycznych Wirtualnej Polski. Internauci skorzystać też mogą w portalu z witryn: turystyka.wp.pl, narty.wp.pl, pikeo.pl, polskajestfajna.wp.pl, hotele.wp.pl, samoloty.wp.pl, itp.

http://navigeo.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry