Podserwis Dom w Money.pl

Wystartował nowy serwis w portalu finansowym Money.pl. Na stronach dom.money.pl internauci znajdą wszystko co dotyczy rynku nieruchomości.

Tylko w I kwartale 2005r. za pośrednictwem portalu Money.pl zostały uruchomione kredyty mieszkaniowe na kwotę ponad 21 mln, co stanowi wzrost w stosunku do analogicznego roku poprzedniego na poziomie 148%.

W związku z dużym zainteresowaniem produktami finansowymi, postanowiliśmy udostępnić naszym użytkownikom serwis poświęcony nieruchomością – mówi Arkadiusz Osiak, prezes Money.pl. – Taki krok jest naturalnym uzupełnieniem dotychczasowej oferty Money.pl. Dzięki temu, internauci mają do dyspozycji w jednym miejscu kompletną bazę wiedzy na temat rynku ‘real estate’, bazę ofert z rynku pierwotnego i wtórnego oraz najszerszą ofertę kredytów mieszkaniowych – dodaje Arkadiusz Osiak.

Ogłoszenia zostały podzielone na 3 części: sprzedam, kupię, wynajmę – mieszkanie, dom, działkę lub lokal użytkowy. Aktualnie w serwisie znajduje się ponad 390 tysięcy ofert. Dodatkowo internauci będą mieli dostęp do największej w Polsce bazy agencji nieruchomości – ponad 690 biur oraz do ofert ponad 160 deweloperów z rynku pierwotnego. O aktualność baz ofert w dom.money.pl dba Gratka.pl. – Cieszymy się, że największa w Polsce baza ogłoszeń z rynku nieruchomości będzie mogła być dostępna użytkownikom Money.pl. Myślę, że jest to ważny krok w kierunku wzmocnienia roli Internetu jako skutecznego medium ogłoszeniowego – mówi Artur Cichoń Wiceprezes Gratka.pl.

W nowym serwisie internauci znajdą również: artykuły, poradniki, informacje dotyczące targów nieruchomości, obowiązujących przepisów i podatków. Unikalnym elementem serwisu jest możliwość wyboru i kupna projektu domu. Serwis oferuje najciekawsze projekty wyselekcjonowane spośród bazy 1500 projektów, dostarczanych przez Extradom, do kupienia już od 800 zł. W łatwy i szybki sposób można zapoznać się z ofertą domów całorocznych, letniskowych i garaży. Dodatkowo architekci dostępni pod numerem infolinii udzielą wszelkich informacji, a także pomogą niezdecydowanym wybrać projekt.

Partnerami serwisu nieruchomości Money.pl są: Gratka.pl oraz Extradom.

http://dom.money.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry