Podserwis Dom w Money.pl

Wystartował nowy serwis w portalu finansowym Money.pl. Na stronach dom.money.pl internauci znajdą wszystko co dotyczy rynku nieruchomości.

Tylko w I kwartale 2005r. za pośrednictwem portalu Money.pl zostały uruchomione kredyty mieszkaniowe na kwotę ponad 21 mln, co stanowi wzrost w stosunku do analogicznego roku poprzedniego na poziomie 148%.

W związku z dużym zainteresowaniem produktami finansowymi, postanowiliśmy udostępnić naszym użytkownikom serwis poświęcony nieruchomością – mówi Arkadiusz Osiak, prezes Money.pl. – Taki krok jest naturalnym uzupełnieniem dotychczasowej oferty Money.pl. Dzięki temu, internauci mają do dyspozycji w jednym miejscu kompletną bazę wiedzy na temat rynku ‘real estate’, bazę ofert z rynku pierwotnego i wtórnego oraz najszerszą ofertę kredytów mieszkaniowych – dodaje Arkadiusz Osiak.

Ogłoszenia zostały podzielone na 3 części: sprzedam, kupię, wynajmę – mieszkanie, dom, działkę lub lokal użytkowy. Aktualnie w serwisie znajduje się ponad 390 tysięcy ofert. Dodatkowo internauci będą mieli dostęp do największej w Polsce bazy agencji nieruchomości – ponad 690 biur oraz do ofert ponad 160 deweloperów z rynku pierwotnego. O aktualność baz ofert w dom.money.pl dba Gratka.pl. – Cieszymy się, że największa w Polsce baza ogłoszeń z rynku nieruchomości będzie mogła być dostępna użytkownikom Money.pl. Myślę, że jest to ważny krok w kierunku wzmocnienia roli Internetu jako skutecznego medium ogłoszeniowego – mówi Artur Cichoń Wiceprezes Gratka.pl.

W nowym serwisie internauci znajdą również: artykuły, poradniki, informacje dotyczące targów nieruchomości, obowiązujących przepisów i podatków. Unikalnym elementem serwisu jest możliwość wyboru i kupna projektu domu. Serwis oferuje najciekawsze projekty wyselekcjonowane spośród bazy 1500 projektów, dostarczanych przez Extradom, do kupienia już od 800 zł. W łatwy i szybki sposób można zapoznać się z ofertą domów całorocznych, letniskowych i garaży. Dodatkowo architekci dostępni pod numerem infolinii udzielą wszelkich informacji, a także pomogą niezdecydowanym wybrać projekt.

Partnerami serwisu nieruchomości Money.pl są: Gratka.pl oraz Extradom.

http://dom.money.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry