Podsumowanie tygodnia

Opublikowano: 15 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Apple kontra Microsoft i polski rynek internetowy w statystykach. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia na e-biznes.pl.

Podsumowanie tygodnia 1Firma Apple zaprezentowała oficjalnie w mijającym tygodniu swoje najnowsze produkty z MacBookiem Pro na czele. Nieoficjalnie zaskoczył nas Microsoft zapowiedzią konkurencyjnego dla Apple tabletu i możliwością przejęcia sieci społecznościowej Yammer.

Polski rynek to spora dawka statystyk. W tym tygodniu pojawiły się kwietniowe wyniki badań Megapanel. Socialbakers przedstawiło zaś wyniki obecności polskich marek w serwisie Facebook. Dla dopełnienia statystycznych doniesień zaprezentowaliśmy również wyniki najchętniej czytanych artykułów na e-biznes.pl.

Dla pragnących rozrywki mamy dwie propozycje. Pierwszą jest przestroga przed pozornie niewinnymi grami sieciowymi dla nastolatków. Druga propozycja to nowość na rynku zabawek – pluszowy miś z iPhonem w roli głównej.

Dawid ZarazińskiPodsumowanie tygodnia

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.