Podsumowanie tygodnia

Kończący się tydzień przyniósł kilka ważnych informacji z rynku e-biznes, z których na pierwszy plan wysuwają się wiadomości od Microsoftu. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Ten tydzień został zdominowany przez doniesienia od firmy Microsoft. Najważniejszą informacją z pewnością było zaprezentowanie najnowszej wersji pakietu biurowego Office 2013. Przedstawiliśmy również w tym tygodniu najnowsze wyniki finansowe Microsoftu oraz oficjalną datę premiery systemu Windows 8.

Tydzień stał również pod znakiem publikacji wyników finansowych przez zachodnie firmy branży internetowej. Oprócz wspomnianego Microsoftu swoje informacje finansowe udostępniły także Google i Yahoo!. Firma Yahoo! poinformowała dodatkowo o zmianie na stanowisku dyrektora generalnego.

Przyglądając się informacjom z polskiego rynku internetowego warto zwrócic uwagę na opisany przez nas startup Promama.pl oraz na walkę, która szykuje się pomiędzy Chomikuj.pl a Polską Izbą Książki.

Na koniec dobra informacja dla posiadaczy systemu Linux lubiących gry. W najbliższym czasie znana graczom platforma Steam będzie oferowała gry dla użytkowników systemu Ubuntu 12.04.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top