Podsumowanie tygodnia

Co wydarzyło się w mijającym tygodniu na globalnym i polskim rynku e-biznes? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Wśród informacji z zachodniego rynku e-biznes na uwagę zasługuje artykuł dotyczący wykorzystywania przez duże firmy aplikacji do zarządzania mediami społecznościowymi. Nadeszła także zła wiadomość dla fanów iPhone’a: Apple postanowiło wycofać z iOS6 aplikację obsługującą YouTube.

Dla lubiących czytać e-booki przedstawiliśmy artykuł o angielskim oddziale księgarni Amazon, w której książki elektroniczne wypierają wersje drukowane.

Na polskim rynku doszło zaś do dużego przejęcia na rynku wydawnictw elektronicznych – Nexto.pl przeszedł w ręce RUCH-u, największego polskiego dystrybutora prasy. Z kolei firma PayU udostępniła badania dotyczące wykorzystywania przez polskich internautów kart płatniczych.

Dla wszystkich lubiących statystyki i rankingi przybliżyliśmy wyniki Megapanel za czerwiec 2012 roku oraz najbardziej popularne artykuły na e-biznes.pl w lipcu.

Na koniec proponujemy przyjrzeć się testowej funkcji Facebooka, dzięki której będziemy mogli wysyłać kartki pocztowe ze swojego profilu. W tym tygodniu nadeszła też dobra informacja dla chcących dołączyć do Pinterest – serwis umożliwił rejestrację dla wszystkich chętnych.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top