Podsumowanie tygodnia

Google wykupuje i grozi, Yahoo! rozdaje telefony pracownikom. Polski rynek to serwisy relacji inwestorskich i narzędzia SEM. Zapraszamy na przegląd tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Wśród informacji pochodzących od potentatów na rynku internetowym warto zwrócić uwagę na przejęcie przez Google firmy Nik Software. Yahoo! zaskoczyło zaś swoich pracowników oryginalną inicjatywą o nazwie: „Smart Phones, Smart Fun!”.

Na rynku systemów operacyjnych dla smartfonów toczy się ostra rywalizacja w zakresie wprowadzenie nowych platform. Swoje boje z Google toczy chińska firma Alibaba i Acer. Na początek przyszłego roku planowane jest również wejście systemu Firefox OS.

Z informacji z polskiego rynku biznesu internetowego polecamy przyjrzenie się raportowi „Serwis na wagę złota” autorstwa agencji eFRESH. Dla zainteresowanych rozwijaniem warsztatu marketera proponujemy zaś artykuł ekspercki dotyczący narzędzi dla specjalistów SEM.

Na koniec zachęcamy do przeczytania artykułu o rocznicy powstania popularnych emotikonów. Ten kto nie ma zaś jeszcze PlayStation 3 w swoim zestawie multimediów może zainteresuje się nową odsłoną tego urządzenia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top