Podsumowanie tygodnia

Na światowych rynkach Deezer, w Polsce myTaxi i CDP.pl. Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie najważniejszych informacji z rynku e-biznes.

Podsumowanie tygodnia 1W tym tygodniu globalny rynek e-biznesu zdominowała informacja o dofinansowaniu firmy Deezer kwotą 100 mln euro. Wśród ciekawych informacji warto też wspomnieć o planowanej na listopad premierze książki Juliana Assange, twórcy Wikileaks oraz marcowej premierze pakietu Office dla systemów iOS i Android.

W świecie polskiego internetu przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ciekawą akcję marketingową myTaxi dla mieszkańców Warszawy. Interesujących się kondycją internetowych kantorów zaciekawi z pewnością wywiad z Pawłem Kyciem, dyrektorem marketingu w InternetowyKantor.pl.

Kończąc podsumowanie tygodnia zapraszamy do prześledzenia informacji o otwarciu e-sklepu z grami komputerowymi spod znaku CDP (dawniej CD Projekt). A jeśli chcemy zaskoczyć wszystkich znajomych idealnie usmażonym omletem to musimy działać według wskazówek twórców „Angry Birds”.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top