PoGGadaj z MTV przez Gadu-Gadu

Komunikator internetowy Gadu-Gadu oraz popularna stacja muzyczna MTV Polska rozpoczynają współpracę. Od 7 listopada widzowie mogą rozmawiać ze swoimi ulubionymi prezenterami MTV w programie ‘Kontra’ poprzez komunikator Gadu-Gadu.

‘Kontra’ to nowy program w MTV, w którym ścierają się ze sobą dwaj artyści lub motywy muzyczne. Tematami najbliższych wydań programu będą m.in. polskie dziewczyny kontra polskie chłopaki, brunetki kontra blondynki oraz Robbie Williams kontra Madonna. Wśród wykonawców programu znajdą się m.in. Gwen Stefani solo i z No Doubt, Pharell Williams, Jennifer Lopez, Jay-Z, Missy Elliott, The Black Eyed Peas czy Britney Spears. Program można oglądać w MTV Polska od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Dodatkową atrakcją ‘Kontry’ jest czat z prezenterami MTV, którzy będą na bieżąco komentować teledyski oraz odpowiedzą na pytania widzów. Aby ‘poczatować’ z gospodarzami programu należy wysłać sms-a lub skorzystać z bezpłatnego komunikatora Gadu-Gadu. Numer GG prezenterów MTV Polska to 9090. Odpowiedzi na najciekawsze pytania zadawane przez GG publikowane będą w wieczornym programie MTV.

Jest to pierwsza współpraca MTV Polska i Gadu-Gadu.

– Komunikator internetowy zapewnia doskonałe możliwości interaktywnej rozmowy, w tym przypadku zapewnia widzom kontakt z prezenterami ich ulubionej stacji – mówi Piotr Pokrzywa, wiceprezes Gadu-Gadu Sp. z o.o. – Dotychczas stosowane formy kontaktu z widzami były albo jednokierunkowe i ograniczone tekstowo (sms), albo wiązały się z kosztami (telefon). Dzięki GG można rozmawiać do woli.

http://www.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry