POLITYKA w ofercie sieci IDMnet

IDMnet nie zwalnia wysokiego tempa rozwoju – 16 stycznia do sieci dołączył serwis polityka.pl, internetowe wydanie POLITYKI, jednego z najbardziej prestiżowych i najchętniej czytanych polskich tygodników opinii. Polityka.pl generuje miesięcznie średnio prawie pół miliona odsłon i przyciąga ponad 60 000 użytkowników.

POLITYKA powstała w 1957 roku i przez cały czas swego istnienia jest jednym z najbardziej opiniotwórczych tytułów prasowych w Polsce. Tygodnik jest adresowany do ludzi aktywnych zawodowo, prywatnych przedsiębiorców, twórców, przedstawicieli wolnych zawodów, szeroko rozumianej inteligencji oraz studentów. Sięgają po nią wszyscy ci, którzy poważnie interesują się otaczającą ich rzeczywistością – polityczną, społeczną i naukową – i którzy chcą ją dogłębnie zrozumieć, nie zadowalając się przy tym prostymi odpowiedziami i powierzchownymi opiniami.

‘Odbiorcy serwisu polityka.pl, podobnie jak jej papierowego wydania, to ludzie sukcesu, o wyrazistych, niezależnych poglądach, umiejący krytycznie oceniać rzeczywistość, otwarci na poglądy innych, ceniący kulturę dialogu i kulturową różnorodność. To świadomy swojej siły odbiorca i łakomy kąsek dla reklamodawców. Warto o takiego konsumenta zabiegać. Naszą strategię sprzedaży będziemy chcieli oprzeć na wykorzystaniu drzemiącego w tej grupie potencjału’ – powiedział Adam Dyba, Dyrektor Generalny IDMnet.

POLITYKA pojawiła się w Internecie po raz pierwszy w roku 1998, a przez ostatnich pięć lat witryna tygodnika obecna była na stronach portalu Onet.pl. W swojej obecnej formie polityka.pl funkcjonuje od sierpnia 2005 roku. Każdego dnia na stronach serwisu – niezależnie od cotygodniowego rytmu wydania papierowego – pojawiają się nowe informacje. Są to codziennie komentarze odnoszące się do najważniejszych wydarzeń politycznych i gospodarczych przygotowywane przez publicystów tygodnika. Ponadto czytelnicy POLITYKI mogą znaleźć w jej internetowej postaci fragmenty wszystkich artykułów z aktualnego numeru, przy czym niektóre teksty są udostępnianie w wersji pełnej.

http://www.polityka.pl

http://www.idmnet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry